reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizory Panasonic wyróżnione nagrodami

dodano: 2018-10-25 17:43
autor: Jakub Sulisz | źródło: Panasonic

Panasonic nagrody Najnowsza linia telewizorów OLED firmy Panasonic została obsypana wieloma dziennikarskimi nagrodami w całej Europie. Dwa modele odbiorników TX-FZ950 i TX-FZ800 to doskonałej jakości urządzenia, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających koneserów kina. Seans z telewizorami Panasonic OLED to uczta nie tylko dla oka, ale i ucha! 

Panasonic OLED TX-FZ950


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tegoroczne osiągnięcia to nie przypadek. Urządzenia Panasonic od lat otrzymują wyróżnienia ekspertów i dziennikarzy, a współpraca z Hollywood jest tego najlepszym dowodem. Fachowcy z Los Angeles używają ekranów Panasonic jako referencyjnych monitorów podczas postprodukcji największych hitów kinowych. Referencje od najbardziej uznanych europejskich redakcji otrzymywały takie modele, jak hitowy TX- EZ1000 (rok 2017), wybitny telewizor LED TX-DX900 (rok 2016), czy plazmowy TX-VT60 (rok 2013). Najnowsza linia telewizorów OLED zdobyła  uznanie na tak wymagających rynkach,  jak niemiecki, francuski, czy brytyjski, gdzie znawców domowego kina nie brakuje

Seans z japońskimi telewizorami to nie tylko idealny obraz, ale również niezrównany dźwięk. W telewizorze  OLED TX-FZ950 zastosowano elegancki soundbar marki Technics, który pozwala poczuć się jak podczas oglądania filmu w kinie. 
 

Telewizory Panasonic każdego roku otrzymują dziesiątki nagród na całym świecie. Dzięki najwyższym wymaganiom, jakie stawiają sobie inżynierowie i niesłychanej pasji do czynienia życia ludzi lepszym, firma z Osaki jest cenioną na całym globie marką. Nie bez powodu przyświeca jej znany slogan - „A Better Life, A Better World”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...