reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aktualizacja webOS dla kolejnych modeli LG Smart TV

dodano: 2024-01-05 11:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: LG Electronics

LG Smart TV webOS Według informacji LG Electronics, na początku 2024 roku - w ramach programu webOS Re:New - udostępniona zostanie aktualizacja systemu webOS do najnowszej wersji dla wszystkich modeli z serii LG OLED 2022, LG OLED Flex, LG OLED Objet Collection Posé, a także LG 2022 QNED Mini LED 8K (seria QNED99/95).

LG Electronics
LG Smart TV webOS


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ta najnowsza aktualizacja zapewni użytkownikom nowe wrażenia z oglądania przez kolejnych 5 lat. W przyszłości planowane jest rozszerzenie aktualizacji na więcej modeli telewizorów LG na całym świecie, co da użytkownikom lepsze opcje rozrywki oraz bogatszy wybór treści i usług - informuje LG Electronics.

Nowa wersja systemu webOS pozwala na jeszcze bardziej spersonalizowane korzystanie z telewizora. Na Ekranie głównym wyświetlane są indywidualnie dopasowane rekomendacje filmów i seriali. Ponadto każdy użytkownik może dostosować menu webOS do własnych preferencji. Dzięki temu możliwy jest błyskawiczny dostęp do najczęściej używanych treści i usług. Proces ten ułatwia także interfejs Quick Card, automatycznie grupujący różnorodne treści i usługi w kategorie, takie jak muzyka, gry czy sport. Działanie menu webOS jest podobne do obsługi smartfona, co sprawia, że korzystanie z niego jest bardzo intuicyjne.
 

- Zaawansowana technologia zabezpieczeń i zoptymalizowany system operacyjny zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas oglądania. Wraz z rosnącą liczbą telewizorów LG Smart TV korzystających z najnowszej aktualizacji systemu webOS, dostawcy treści i usług będą mogli oferować nowe treści, usługi i funkcje większej liczbie odbiorców - czytamy w komunikacie LG Electronics.

Jak podkreśla LG Electronics, wyskakujące powiadomienia oferujące pełną aktualizację bez konieczności wyboru określonego UX, UI lub funkcji są wysyłane tylko do klientów, którzy wyrazili zgodę na ich otrzymywanie. I dodaje: - Należy pamiętać, że aktualizacja nie zwiększa wydajności sprzętowej, zakresu funkcji ani trwałości telewizora.

Firma LG ogłosiła wizję przekształcenia się w operatora platformy medialnej i rozrywkowej.
Ta transformacja ma zwiększyć jakość życia klientów poprzez dostarczanie wartościowych usług oraz unikalnej kolekcji starannie dobranych treści w różnorodnych produktach firmy. System webOS, obsługujący ponad 200 mln telewizorów LG Smart TV na całym świecie, będzie nadal rozwijany poprzez istotne aktualizacje, aby stale udoskonalać korzystanie z telewizorów. Firma LG zamierza skoncentrować się na intensywnej inwestycji w webOS, budując obszerną bibliotekę treści i usług. Pozwoli to sprostać różnorodnym stylom życia i preferencjom konsumentów, wzmacniając tym samym przewagę konkurencyjną pod względem wygody i różnorodności treści.
 

- Ciągłe poprawianie doświadczeń użytkownika i interfejsu platformy webOS świadczy o dążeniu LG do zwiększania wygody i bezpieczeństwa. Dzięki temu klienci mogą korzystać z naszych produktów bezproblemowo i bezpiecznie. Zapewniając szeroką gamę treści i usług za pośrednictwem naszych telewizorów staramy się dostarczać naszym klientom nowych wrażeń - mówi Seon-pill Baik, szef działu planowania produktów LG Home Entertainment Company.

Najnowsze innowacje LG Home Entertainment Company będzie można obejrzeć w dniach 9-12 stycznia podczas targów CES 2024 na stoisku firmy (nr 16008, Centrum Konferencyjne w Las Vegas).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizory i ekrany


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...