reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Będą nowe kanały Canal+

dodano: 2024-04-25 10:08 | aktualizacja: 2024-05-21 13:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

Canal+ CANAL+ 360, CANAL+ Extra 1, CANAL+ Extra 2, CANAL+ Extra 3 i CANAL+ Extra 4 to nazwy nowych kanałów, które uruchomić zamierza CANAL+ Polska, wynika z informacji „Presserwis”. Wnioski na te 5 nowych kanałów zostały już złożone do KRRiT.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

5 nowych kanałów CANAL+. Co w ofercie?

Na razie nie wiadomo, kiedy uruchomione zostaną CANAL+ 360 oraz 4 kanały pod szyldem CANAL+ Extra: CANAL+ Extra 1, CANAL+ Extra 2, CANAL+ Extra 3 i CANAL+ Extra 4, ale jak wynika z wypowiedzi rzecznika prasowego CANAL, będzie w nich można znaleźć m.in. treści sportowe. Nie wiadomo też, czy będą to kanały pełnowymiarowe, czy też pokazujące treści okazjonalnie, jak CANAL+ Now, ani gdzie będą dostępne (na pewno w CANAL+). Co ciekawe, CANAL+ Sport 360 (nie CANAL+ 360) jest już znany widzom we Francji. Jest to kanał w 100% poświęcony sportowi.
 

- Złożyliśmy do KRRiT wnioski o rejestrację nowych kanałów, co jest związane z rozszerzającym się portfolio praw sportowych dostępnych w naszej ofercie. Nie mamy do przekazania dodatkowych informacji dotyczących założeń programowych dla tych kanałów - mówi „Presserwisowi” Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy, dyrektor ds. PR i komunikacji wewnętrznej w CANAL+ Polska.

CANAL+ poinformował w marcu, że pozyskał wyłączne prawa do transmisji w Polsce meczów Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Młodzieżowej UEFA i Superpucharu UEFA na trzy sezony: 2024/25, 2025/26 i 2026/27, więc niewykluczone, że na tych nowych kanałach będzie można oglądać właśnie LM.

Dodajmy, że w 2018 roku Telewizja Polsat uruchomiła kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz 4 okazjonalne kanały Polsat Sport Premium 3-6 PPV właśnie z myślą o transmisjach Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Dziś pokazuje tam znacznie więcej transmisji sportowych, jednak tylko do końca bieżącego sezonu posiada prawa do LM, a prawa do LE utraciła już wcześniej. Uruchomienie dedykowanych kanałów z europejskimi pucharami pozwoliło Telewizji Polsat zaoferować je w osobnym pakiecie premium, dostępnym także dla innych operatorów.

CANAL+ Polska oferuje dziś następujące kanały telewizyjne z rodziny CANAL+: CANAL+ Premium, CANAL+1, CANAL+ 4K Ultra HD, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 4, CANAL+ Sport 5, CANAL+ Now, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ Dokument, CANAL+ Kuchnia, CANAL+ Domo, a także Ale kino+, MiniMini+, Planete+, TeleToon+ i Novelas+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...