reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kibice żużla zapłacą więcej

2024-03-18: CANAL+ Sport 5 (dawniej pod nazwą nSport+) nie będzie już domem PGE Ekstraligi. Od sezonu 2024 niedzielne transmisje najlepszej żużlowej ligi świata będą pokazywane w CANAL+ Sport - kanale premium, o mniejszym zasięgu i zazwyczaj dostępnym za wyższą opłatą niż CANAL+ Sport 5 (piątkowe spotkania nadal w Eleven Sports).

Czym żyli czytelnicy satkurier.pl w 2020 roku?

2020-12-29: I w tym roku nie mogło zabraknąć na satkurier.pl podsumowania przedstawiającego najbardziej poczytne na naszym portalu artykuły z ostatnich dwunastu miesięcy. 2020 rok niewątpliwie należał pod tym względem do telewizji naziemnej i Platformy CANAL+. Nasi czytelnicy byli szczególnie zainteresowani zmianami w nadawaniu DVB-T oraz zapowiedziami wdrożenia DVB-T2/HEVC. Wielkim hitem było również marcowe otwarte okno CANAL+ po wybuchu pandemii oraz start usługi CANAL+ telewizja przez internet. Jakie jeszcze tematy cieszyły się dużą popularnością na satkurier.pl?

Platforma à la carte + PPV nie tylko melodią przyszłości

2020-12-27: Badania rynkowe od lat pokazują, iż duża część polskich widzów chciałaby, żeby operatorzy płatnej telewizji sprzedawali dostęp do pojedynczych kanałów, a nie tylko odgórnie zdefiniowane pakiety. Ci jednak nie kwapią się do wdrożenia w pełni elastycznych ofert. Czy usługa telewizyjna w modelu à la carte jest tylko melodią przyszłości? Przykład afrykańskiej platformy satelitarnej TStv Africa pokazuje, że takie rozwiązanie jest możliwe do wprowadzenia w życie.

„Best of George Michael” w STARS.TV

2020-12-20: Cztery lata temu, w Boże Narodzenie odszedł wybitny brytyjski piosenkarz, producent i kompozytor muzyczny George Michael. Utwory, które przyniosły mu największą sławę, przypisuje się gatunkom popu, białego soulu i współczesnego R&B. Kto z nas nie zna nastrojowej ballady „Careless Whisper” z charakterystycznym saksofonowym riffem czy rytmicznego przeboju „Freedom! '90” – ponadczasowego manifestu wolności? Pamięć George’a Michaela uczci STARS.TV – jako jedyna w świątecznym czasie telewizja w Polsce. Zapraszam 26 grudnia na blok muzyczny „Best of George Michael”.

Czym żyli czytelnicy satkurier.pl w 2019 roku?

2019-12-11: Przyszedł czas na podsumowanie 2019 roku na portalu satkurier.pl. Jakie artykuły z tego okresu uzyskały największą liczbę wyświetleń? Jakie informacje okazały się najbardziej interesujące dla naszych czytelników - czy te dotyczące Platformy CANAL+ i Cyfrowego Polsatu, czy też te na temat zmian w naziemnej telewizji cyfrowej? W zestawieniu nie braliśmy pod uwagę poradników, testów i blogów, które choć cieszą się dużą popularnością, nie są bezpośrednio związane z wydarzeniami 2019 roku.

Wieczór sylwestrowy przed telewizorem. Co oglądać?

2018-12-28: Dla tych osób, które planują spędzić wieczór sylwestrowy przed ekranem telewizora, przygotowaliśmy krótki przewodnik po propozycjach na sylwestra w wybranych kanałach telewizyjnych.

Czym żyli czytelnicy satkurier.pl w 2018 roku?

2018-12-27: Jakie wydarzenia na rynku telewizyjnym w 2018 roku zwróciły szczególną uwagę czytelników portalu satkurier.pl? Które artykuły cieszyły się największą liczbą odsłon? Publikujemy zestawienie 25 artykułów z 2018 roku z największą liczbą wyświetleń.

Czy mecze Ligi Mistrzów UEFA będzie można oglądać w 4K?

2018-08-24: Jak wiadomo, aktualnym posiadaczem praw do pokazywania w Polsce relacji na żywo z meczów Ligi Mistrzów UEFA jest Telewizja Polsat. Co więcej w ramach porozumienia z ich właścicielem ma możliwość prowadzenia transmisji także w rozdzielczości 4K. Jednak nadawca nie zdecydował się na uruchomienie kanału w ultrawysokiej rozdzielczości, w przeciwieństwie do Telewizji Polskiej czy platformy nc+, które oferują odpowiednio TVP 4K i Canal+ 4K Ultra HD. Czy prawa 4K do Ligi Mistrzów pozostaną w tym sezonie niewykorzystane?

Gdzie obejrzeć igrzyska Rio 2016 w 4K?

2016-08-08: Często słyszy się, że 2016 jest przełomowym rokiem dla 4K. Dużo w tym racji, bo rynek jest dosłownie zasypywany przez coraz to nowsze i - na szczęście - coraz to tańsze modele telewizorów UHD. W sprzedaży pojawiają się też kolejne modele zewnętrznych odbiorników Ultra HD. Wynika z tego, że producenci elektroniki użytkowej jakby wyczuwają zapotrzebowanie konsumentów na treści w rozdzielczości cztery razy większej niż Full HD. Czy podobnie jest z producentami treści?

Telewizja naziemna w przyszłości płatna?

2016-05-04: W 2017 roku kanały nadawców komercyjnych RTL, ProSieben, SAT.1 i VOX w ramach naziemnej telewizji cyfrowej w Niemczech zostaną zakodowane. Będzie to się wiązało z wprowadzeniem miesięcznej opłaty za dostęp do tych kanałów. Czy Polska pójdzie za przykładem Niemiec i za możliwość oglądania popularnych polskich kanałów w NTC również trzeba będzie w przyszłości płacić?
progress gif
reklama
reklama
reklama
reklama