reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Friese-Greene wiceprezesem ds. marketingu SES

dodano: 2011-10-20 17:42 | aktualizacja: 2011-10-24 20:47
autor: Anita Dąbek | źródło: SES

SES_Logo-150x69.jpg Operator satelitarny SES ogłosił, że Niclas Friese-Greene został powołany na stanowisko wiceprezesa ds. marketingu i komunikacji korporacyjnej SES. Na nowo utworzonym stanowisku będzie podległy dyrektorowi ds. handlu (Ferdinand Kayser) i dyrektorowi generalnemu (Romain Bausch) SES. Niclas Friese-Greene będzie odpowiedzialny za globalną działalność marketingową, w tym komunikację rynkową, jak również komunikację korporacyjną.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Friese-Greene ma prawie 20 lat doświadczenia w dziedzinach: zarządzania, marketingu i sprzedaży produktów, głównie w organizacjach technologicznych. Był powiązany z Loewe, Nintendo i Siemens Mobile. Od 2007 roku Friese-Greene pracuje jako niezależny fachowiec i zarządzał projektami w Wielkiej Brytanii, USA, Szwajcarii, Niemczech i Francji. Od początku 2011 roku był również odpowiedzialny za rebranding SES, po tym jak firma przeprowadziła reorganizację struktury zarządzania. Nowa tożsamość marki SES była z powodzeniem prezentowana na targach IBC w Amsterdamie na początku września.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...