reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagroda dla Zygmunta Solorza-Żaka

dodano: 2011-09-07 17:38 | aktualizacja: 2011-09-07 17:39
autor: Anita Dąbek | źródło: Polsat

Podczas IV Forum Inwestycyjnego w Europie, będącego konferencją towarzyszącą XXI Forum Ekonomicznemu w Krynicy, Inwestycją Roku wybrano zakup Polkomtela przez Spartan Capital Holdings, spółkę należącą do Zygmunta Solorza-Żaka. Nagroda została przyznana w uznaniu za śmiałą strategię biznesową, która przyczyni się do wzmocnienia prywatnej własności w polskim sektorze telekomunikacyjnym oraz zintensyfikuje rozwój sieci szybkiego bezprzewodowego internetu, tak potrzebnej na terenach rolniczych i podmiejskich.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
IV Forum Inwestycyjne w Tarnowie to dwudniowa konferencja towarzysząca XXI Forum Ekonomicznemu w Krynicy. Tegoroczne Forum Inwestycyjne ma charakter szczególny w związku z przewodnictwem sprawowanym przez Rzeczpospolitą Polską w Radzie Unii Europejskiej.

W spotkaniu wzięli udział zarówno przedstawiciele państw członkowskich i krajów kandydujących do UE, jak też zaproszeni inwestorzy, a także przedstawiciele rządów i parlamentów, odpowiedzialni za przebieg procesów prywatyzacyjnych w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem przemian własnościowych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nagrodę wręczył minister skarbu Aleksander Grad.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...