reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszył bezpłatny kanał Sport1 Motor

dodano: 2023-11-18 10:27
autor: RO | źródło: DF/sport1.de

Sport1 Motor Niemiecka firma medialna Sport1 GmbH, oferująca znany kanał FTA o profilu sportowo-dokumentalnym Sport1 z satelity Astra 19,2°E, uruchomiła swój pierwszy kanał FAST we współpracy z Samsung TV Plus. Ten projekt nosi nazwę Sport1 Motor i ma na celu skupić się na potrzebach fanów motoryzacji w obszarze bezpłatnej telewizji strumieniowej z reklamami (FAST).

sport1.de
Sport1 Motor


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pełny szybkości i akcji Sport1 Motor już działa. Kanał oferuje najlepsze formaty filmów dokumentalnych o samochodach, a także historie o luksusowych samochodach sportowych i porywające reportaże na temat elektromobilności.

Ramówkę wypełniły znane już programy, takie jak „Die PS Profis – Mehr Power aus dem Pott”, „Autoperlen”, „TestRide – Das Motormagazin”, „Car Maniac” czy „Triebwerk”. Pierwsza z tych produkcji została zapoczątkowana przez kanał DSF w 2009 roku, a później była kontynuowana na antenie Sport1 w latach 2010-2017.

Dystrybucja Sport1 Motor jest realizowana przez bezpłatną aplikację Samsung TV Plus dla wszystkich użytkowników telewizorów Samsung Smart TV i urządzeń Galaxy w krajach niemieckojęzycznych (Niemcy, Austria, Szwajcaria).
 

Uważnie śledzimy rozwój kanałów FAST i jesteśmy przekonani, że wejście na ten rynek również przyniesie nam sukces.  W ten sposób ustanawiamy kolejny filar naszej strategii, aby w szczególności rozszerzyć nasze kanały dystrybucji i komercjalizacji. Chcemy oferować odpowiedni produkt dla poszczególnych platform dystrybucyjnych, a jeśli chodzi o temat FAST, postawiliśmy na sprawdzone i odnoszące sukcesy seriale. Znaleźliśmy niezwykle rozpoznawalnego partnera, dzięki któremu możemy zacząć - Samsung TV Plus. Planujemy także dalszą ekspansję na inne platformy

- komentuje dyrektor ds. dystrybucji Sport1, Andreas Gerhardt.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...