reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Pakiet Maghreb TV+ z głównymi kanałami z Maroko

dodano: 2023-09-11 21:23
autor: RO | źródło: satcesc.com

Maghreb TV+ Tivify, platforma umożliwiająca oglądanie kanałów telewizyjnych na dowolnym smartfonie, tablecie lub Smart TV, poszerza swoją ofertę treści w Hiszpanii. Stworzony przez dystrybutora THEMA pakiet Maghreb TV+ zawiera 9 głównych kanałów z Maroko. Koszt subskrypcji wynosi 3,99 euro miesięcznie lub 39,90 euro rocznie.

Maghreb TV+
Maghreb TV+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maghreb TV+ pozwoli obywatelom Maroka dostęp do oferty telewizyjnej ich kraju na dowolnym ekranie. Pakiet oferuje kanały z największą oglądalnością w Maroku. Tak jest w przypadku 2M Monde, który emituje udane programy „Rachid Show, „Bghit Hyatak” i „Alila Sahratna” oraz Al Aoula z programami „Joudia”, „Jrit w Jarit” i „Jmaatna Zina”.

Ponadto pakiet obejmuje kanały informacyjne Medi1 TV i M24 z najświeższymi informacjami w Maroku i na całym świecie, Assadissa z rozmowami religijnymi i debatami akademickimi, Chada TV z najlepszą muzyką marokańską i wywiadami z najpopularniejszymi artystami, Tamazight z eksploracją świata kultury Amazigh i jej tradycji, Al-Thaqafia z lekcjami sztuki, historii czy nauka ścisłych oraz Al-Maghribia, który skupia się na Marokańczykach mieszkających za granicą.

Abonenci Maghreb TV+ mogą korzystać z zaawansowanych funkcji oferowanych przez platformę, takich jak planowanie nagrań, wyszukiwanie treści już wyemitowanych, ponowne uruchamianie programów lub dostęp do przewodnika z najważniejszymi wydarzeniami telewizyjnymi. Należy pamiętać, że użytkownicy mają także dostęp do oferty Tivify, która obejmuje ponad 170 kanałów całkowicie za darmo i jeszcze więcej treści w planach Plus, Premium i Premium XL.

Usługę Maghreb TV+ można odebrać z dowolnego urządzenia za pośrednictwem aplikacji Tivify, dostępnej na wszystkich ekranach (Samsung, LG, Android TV, Amazon Fire TV), smartfonach i tabletach (Android, iOS) oraz za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Widzowie posiadający antenę satelitarną mogą za darmo oglądać w całej Europie pakiet kanałów publicznych Société Nationale de Radiodiffusion et de Télévision (SNRT), w tym główny kanał Al Aoula oraz 2M Monde z satelitów Eutelsat Hot Bird 13C (13°E).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...