reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MWE Networks z dyrektorem muzycznym, nowa oprawa Power TV

dodano: 2023-10-23 11:18 | aktualizacja: 2023-10-23 14:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: MWE Networks

Power TV 1 października br. Anna Zawiślińska objęła stanowisko dyrektor muzycznej kanałów MWE Networks. Odpowiada za: Power TV, Nuta TV, Nuta Gold, Junior Music. W przyszłości będzie też nadzorowała nowe projekty muzyczne MWE Networks, które mają zostać zaprezentowane na początku 2024 roku i - jak zapewnia nadawca - będą one „wyróżniać się na tle innych mediów muzycznych”. Ponadto, od 20 października widzowie mogą zobaczyć nową oprawę Power TV, która ma być stopniowo ulepszana, zarówno pod kątem kreacji, jak i technologii.

facebook.com/PowerTV
Power TV facebook.com/PowerTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Jest mi niezmiernie miło dołączyć do grona pasjonatów telewizji. Pracując w tak młodej i pełnej zaangażowania grupie jestem pewna, że kolejne wyzwania, które mamy przed sobą, będą zaskoczeniem nie tylko dla widzów. Przed nami miesiące ciężkiej, ale jakże ciekawej pracy w gronie kolegów i koleżanek ze Szczecina i Warszawy - powiedziała Anna Zawiślińska, dyrektor muzyczna kanałów MWE Networks.

- Pani Anna wnosi ze sobą bogate doświadczenie i wizję. Jej pomysłowość i zaangażowanie w świecie muzyki to gwarancja, że nasze kanały będą się rozwijać jak nigdy dotąd - powiedział Karol Warda, dyrektor kanałów telewizyjnych i produkcji MWE Networks.

- Jesteśmy dumni, że szefowa najpopularniejszej telewizji muzycznej w Polsce do nas dołączyła i jest najbardziej odpowiednią osobą, aby poprowadzić nas w nową erę rozrywki. Wiążemy duże nadzieje i jestem w pełni przekonany, że doświadczenie Anny Zawiślińskiej przełoży się na ogromny sukces - powiedział Michał Winnicki, właściciel MWE Networks.

Anna Zawiślińska jest związana z branżą medialną od ponad dwóch dekad. Swoje pierwsze kroki stawiała w dziale marketingu dzienników - „Życia Warszawy” oraz „Super Expressu”. Tam odpowiadała za działania promocyjne związane z muzyką.

W 2011 roku dołączyła do Polo TV jako zastępca dyrektora programowego, a od 2016 roku była dyrektor muzyczną Polo TV, mając wpływ na kształt i rozwój programowy stacji. Była współtwórcą wielu hitów antenowych z ostatnich lat, takich jak „Disco Weekend z Blondi”, „Koncert życzeń z Teresą Werner”, „I love disco” czy „Letnia scena Polo TV”. Prowadziła także nadzór muzyczny nad siedmioma edycjami talent show Polo TV - „Disco Star”.

Anna Zawiślińska zarządzała z ramienia Polo TV takimi wydarzeniami, jak „Urodziny Polo TV”, „Polo TV Hit Festiwal w Szczecinku” oraz „Polo TV Hit Festiwal w Lublinie”, „Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie”, „Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Olsztynie”, „Wielkie Pożegnanie Lata w Iłowie” oraz „Łódź Disco Fest” (główny koncert sylwestrowy emitowany na antenie Polo TV oraz w stacjach tematycznych grupy Polsat).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...