reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Sport News częściowo za darmo

dodano: 2022-08-14 09:02
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Sky Sport News HD Od roku Sky Sport News jest właściwie dostępny dla abonentów płatnej telewizji, ale teraz jeden z programów tej stacji został udostępniony do darmowego oglądania. Przypomnijmy, że od 21 lipca 2021 r. Sky Sport News jest oferowany wyłącznie dla klientów niemieckiej platformy Sky DE po zaszyfrowaniu sygnału na satelicie Astra 1N (19,2°E).

Sky Sport News DE / Transfer Update
Sky Sport News DE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sky wymyśliło coś specjalnego na zamknięcie transferów w głównych ligach piłkarskich w Europie. Program „Transfer Update” do 1 września br. będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube, na skysport.de i w Sky Sport App. Oznacza to, że niewielka część ramówki Sky Sport News, która w zeszłym roku została zaszyfrowana dla abonentów Sky DE i innych usług płatnej telewizji w Niemczech, teraz ponownie jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich.

Marc Behrenbeck i Florian Plettenberg w programie „Transfer Update” informują wszystkich fanów piłki nożnej o aktualnych plotkach o transferach, zawartych umowach i najważniejszych zmianach rynkowych w profesjonalnej piłce nożnej. Widzowie dostają informacje o bieżących przejęciach piłkarzy, analizy najgorętszych spekulacji i raporty na temat kolejnych kierunków najlepszych klubów - czy to w Bundeslidze czy na arenie międzynarodowej.

„Transfer Update” jest nadawany o 18:00 w poniedziałki, środy i piątki w darmowym streamingu na żywo. Komunikat nie stwierdza czy sygnał będzie odkodowany drogą satelitarną - należy to sprawdzić podczas emisji programu. Sky Sport News HD jest dystrybuowany w postaci zaszyfrowanej (CA: VideoGuard) z satelity Astra 1N (19,2°E) na tp. 95 (12,304 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 9/10; DVB-S2 / QPSK).

Gdy wszystkie transfery piłkarzy staną się faktem 1 września br., to program powróci na antenę Sky Sport News w październiku. Niestety Sky nie planuje już bezpłatnej dostępności na YouTube.

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...