reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Igor Sokołowski w zespole Polsat News

dodano: 2021-05-24 14:52
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Igor Sokołowski Telewizja Polsat Igor Sokołowski od czerwca br. będzie dziennikarzem Polsat News. Poprowadzi pasmo informacyjne „W rytmie dnia”. Igor Sokołowski w latach 2011-2015 związany był z TVN24. Następnie w latach 2015-2016 z TVP Info. Od lipca 2016 do marca 2017 prowadzący Telewizji WP. Od 2018 roku ponownie w TVN24. Od 10 lat swoją medialną aktywność łączy z pracą dyżurnego ruchu w PKP PLK.

W rytmie dnia Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Od kilku lat coraz większa część mojego życia toczy się poza Warszawą. Szybko okazało się, że poza wielkim miastem ludzie żyją również trochę innymi tematami, a polityka wcale nie jest jedynym dominującym tematem rozmów. I taki świat odnajduję w Polsat News – mówi Igor Sokołowski.

– Więcej tematów spoza stolicy i sposób opowiadania rzeczywistości, który odpowiada mi najbardziej. Otwartość i wysłuchanie wszystkich stron dyskusji. Zawodowo jest mi to bardzo bliskie, bo nigdy nie miałem ambicji, aby w programie przedstawiać swoje prywatne wizje lub kogoś do czegoś przekonywać. Wolę informować i starać się zrozumieć, i objaśniać otaczającą nas rzeczywistość. Kiedyś powiedziałem, że jedyna walka, którą zawodowo prowadzę, to ta o zaufanie widzów. Wciąż to podtrzymuję i cieszę się, że teraz będę mógł to robić w Polsacie – dodaje.

– Igor to zdolny i wszechstronny dziennikarz, osobowość telewizyjna. Nasze pasmo „W rytmie dnia” to jedno z miejsc, w którym go widzę na antenie Polsat News – mówi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

„W rytmie dnia” to codzienne pasmo informacyjne Polsat News, emitowane od poniedziałku do piątku od godz. 9:00, oraz w soboty od godz. 11:00 i w niedziele od godz. 12:30.
 
Igor Sokołowski, fot. Telewizja Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...