reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ rozszerza zakres obowiązków zarządu

dodano: 2021-04-09 23:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+ Group

Grupa Canal+ Groupe Grupa CANAL+ rozszerzyła obszary odpowiedzialności każdego członka zarządu. Francuska firma i operator wielu platform płatnej telewizji twierdzi, że ta decyzja pomoże przyspieszyć rozwój grupy.

CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jacques du Puy, zastępca dyrektora generalnego Grupy i prezes CANAL+ International, będzie nadzorował, oprócz swoich obecnych obowiązków, działania zespołów CANAL+ Tech w celu przyspieszenia cyfrowej transformacji Grupy i połączenia rozwiązań technicznych i systemów informatycznych we wszystkich 40. krajów, w których jest aktywny, w Europie, Afryce i Azji.

Frank Cadoret, zastępca dyrektora generalnego Grupy i dyrektor generalny CANAL+ France, będzie teraz również prowadzić współpracę z podmiotami Grupy Vivendi. Jego główną misją będzie wykorzystanie istniejących synergii operacyjnych i geograficznych do ustanowienia strukturalnych sojuszy w zakresie treści, dystrybucji i technologii.

Grégoire Castaing, wiceprezes Grupy CANAL+ ds. Finansów i Strategii, uzupełni swoje obowiązki o nadzór nad działaniami Grupy w walce z dyskryminacją, reprezentowaniem różnorodności i ochroną środowiska. Jego głównym zadaniem będzie koordynowanie inicjatyw podejmowanych w ramach wewnętrznych komitetów w tych tematach, zapoczątkowanych pod koniec 2018 roku dla wszystkich krajów i działań Grupy CANAL+. Ponadto będzie nadzorował działalność Grupy na rynku nieruchomości i jako taki będzie kierował relokacją siedziby Grupy CANAL+ w 2022 roku.

Maxime Saada, prezes i dyrektor generalny CANAL+ Group, skomentował :

- Strategiczny plan Grupy CANAL+ na przestrzeni ostatnich 5 lat umożliwił firmie odwrócenie działalności we Francji, podwojenie liczby abonentów na całym świecie, stworzenie niezrównanych wrażeń z oglądania OTT za pośrednictwem myCanal, oraz istotna poprawa rentowności Grupy w celu inwestowania w jej rozwój. Nadszedł czas, aby przyspieszyć, aby jak najlepiej wykorzystać pozytywne skutki globalnego oddziaływania CANAL+. Dlatego zdecydowałem się powierzyć członkom zarządu nowe obowiązki, opierając się na ich doświadczeniu i dorobku.


Źródło: worldscreen.com  telesatellite.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...