reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Streambox - bezpieczne rozwiązanie w chmurze

dodano: 2020-11-03 11:56 | aktualizacja: 2020-11-04 20:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Streambox

Streambox transport stream demo 360px.jpg Po ponad 2 latach opracowywania i testowania Streambox, bezpieczne rozwiązanie w chmurze dla firm, które mogą zarządzać dużymi ilościami plików strumieni tzw. transport stream używanych i udostępnianych na całym świecie do testów Q/A, walidacji lub certyfikatów, uruchomił bezpłatny okres próbny, który potrwa przez następne 2 miesiące.

Streambox
Streambox transport stream demo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Streambox to niezwykle bezpieczne rozwiązanie w chmurze przeznaczone dla wszystkich producentów telewizorów, modułów CAM lub dekoderów, operatorów telewizji satelitarnej / naziemnej / kablowej / IPTV oraz dostawców systemów dostępu warunkowego, którzy muszą zarządzać ogromnymi ilościami plików tzw. transport stream używanych i udostępnianych na całym świecie w celu przeprowadzania testów Q/A, walidacji lub certyfikacji. To bardzo fajne rozwiązanie, a projekt jest warty zainteresowania i wsparcia.

Pełna prezentacja Streambox jest dostępna tutaj.  

Najważniejsze usługi i narzędzia już dostępne w Streambox:
  • Zdalne i zdalne przechowywanie wszystkich strumieni: po załadowaniu na platformę transport stream są przechowywane w Streambox, co zapewnia skalowalność, wysoką dostępność, małe opóźnienia, tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie.
  • Narzędzie online do wyszukiwania we wszystkich strumieniach transportowych: z tylko jednym polem do wypełnienia, wyszukiwanie w Streambox jest szybkie i głęboko w tabelach SI / PSI: komentarze użytkowników, nazwy strumieni, daty, wartości ASCII i HEX, tagi itp.
  • Rozwiązania do ekstrakcji danych ze strumieni (transport stream): niektóre dane jako PID, tabele SI / PSI, przeanalizowane tabele SI / PSI, można wyodrębnić ze strumieni w formacie binarnym lub tekstowym
  • Transport stream można podzielić bezpośrednio w Streambox: edycja może odbywać się według czasu trwania w sekundach, długości w bajtach lub poprzez wybór pierwszego i ostatniego numeru TP.
  • Łatwy i bezpieczny system udostępniania strumieni (transport stream): do użytku wewnętrznego firmy dostępne jest łącze umożliwiające dostęp do strony poświęconej strumieniowi oraz można wygenerować łącze zewnętrzne do pobrania przez klienta lub partnera (łącze wygasa po 3 dniach).
  • Zarządzanie strumieniami (transport stream): oznaczaj i zbieraj strumienie według słów kluczowych, dodawaj do ulubionych strumienie i śledź, aby otrzymać powiadomienie o wystąpieniu zdarzenia.
Streambox jest hostowany i zasilany przez AWS (Amazon Web Services) i może już przechowywać 300 terabajtów strumieni transportowych i obsługiwać 5 000 jednoczesnych użytkowników. Przyszłe ulepszenia i nowe funkcje są już w fazie rozwoju i zostaną dodane w 2021 r., a niestandardowe rozwiązania start-up może również wdrożyć na życzenie.

 

Źródło: streambox.tools 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technika


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...