reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP z porozumieniem z UKSW

dodano: 2020-10-10 12:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP siedziba Telewizja Polska W czwartek, 8 października br. zostało zawarte porozumienie pomiędzy Telewizją Polską a Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW) w Warszawie w zakresie organizacji praktyk studenckich. Porozumienie podpisali prezes zarządu TVP Jacek Kurski oraz rektor UKSW, ksiądz profesor doktor habilitowany Ryszard Czekalski.

Telewizja Polska TVP siedziba


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Dla mnie to miła wiadomość, że możemy rozpocząć współpracę z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych uczelni w kraju. Otwierając ramy tej współpracy zapraszamy studentów do redakcji naszych programów informacyjnych i publicystycznych „Panoramy”, „Teleexpressu”, „Alarmu!”, „W tyle wizji”. Po zakończeniu praktyk zapewne wielu studentów dołączy do ludzi telewizji i razem z nimi będzie współtworzyć Telewizję Polską

- powiedział Jacek Kurski.


- TVP od wielu lat organizuje praktyki studenckie, w ramach których może pozyskiwać i rozwijać potencjał praktykantów. Program praktyk w Telewizji Polskiej cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób stawiających swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Studenci, którzy biorą w nich udział realizują swoje plany, zdobywają cenne doświadczenie, a także mogą sprawdzić siebie w pozauczelnianej rzeczywistości - informuje nadawca.

Jak czytamy w komunikacie, podjęcie współpracy z uczelnią w ramach organizacji praktyk studenckich pozwoli Telewizji Polskiej nawiązać współpracę z młodymi ludźmi, którzy poszerzając wiedzę w zakresie swoich zainteresowań zawodowych, są pełni pasji i chęci do zdobywania nowych umiejętności.
 
Jacek Kurski i Ryszard Czekalski podpisali porozumienie, foto: TVP
Jacek Kurski i Ryszard Czekalski podpisali porozumienie, foto: TVP


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...