reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP World wraca na antenę

dodano: 2024-03-08 17:41 | aktualizacja: 2024-03-08 17:55
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

TVP World Od 11 marca TVP World – anglojęzyczny, całodobowy kanał informacyjny i portal Telewizji Polskiej, wznawia nadawanie po blisko trzymiesięcznej przerwie. Program będzie dostępny w sieciach kablowych, na platformach cyfrowych (m.in. Sling TV w USA) oraz online na stronie tvpworld.com i w aplikacjach TVP. Wkrótce zostanie też ponownie uruchomiona transmisja naziemna na Litwie, w Estonii i Austrii, a także na MUX 6 w Polsce.

TVP
TVP World


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Naszym głównym celem jest informowanie świata o tym, co dzieje się w Polsce i w otaczającym nas regionie Europy Centralnej i Wschodniej, a zwłaszcza w walczącej Ukrainie. Będziemy objaśniać znaczenie relacjonowanych wydarzeń i dlaczego są one ważne dla reszty świata

– mówi Michał Broniatowski, dyrektor - redaktor naczelny TVP World.

TVP World wystartował w listopadzie 2021 r.

Misją kanału jest edukacja i popularyzacja tematyki wschodnioeuropejskiej – od newsów, przez historię, technologię, kulturę i biznes.

Od 11 marca program będzie nadawany z nowego studia, na antenie będą pojawiać się też wiadomości kulturalne oraz wywiady i reportaże, a dziennikarze TVP World będą bezpośrednio relacjonować najważniejsze wydarzenia z regionu.

W planach jest również uruchomienie w najbliższej przyszłości serwisów informacyjnych w języku niemieckim, rosyjskim i ukraińskim.

11 marca wróci też portal www.tvpworld.com.

W ciągu najbliższych kilku dni program TVP World będzie ponownie dostępny również w aplikacjach TVP VOD, TVP GO, TVP World, na terenie Wielkiej Brytanii w ramach platformy Freeview oraz w sieciach kablowych i IPTV na terenie Litwy, Słowacji, Łotwy, Ukrainy, a także online w ramach platform OTT: Sweet.tv, Megogo, simpliTV, Yettel TV, Newsplayer+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...