reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi ANGA COM 2014 otwarte [foto]

dodano: 2014-05-19 12:22 | aktualizacja: 2014-05-21 11:54
autor: Janusz Sulisz | źródło: ANGA COM

ANGA COM Wystawa i kongres ANGA COM 2014, skupiająca branże usług szerokopasmowych, kablowych i satelitarnych, została otwarta we wtorek, 20 maja. Gromadzi 450 wystawców wystawców z 34 krajów. W 2013 roku łączna liczba odwiedzających wyniosła 17.000. W tym roku organizator przewiduje frekwencję na podobnym poziomie. 1.900 osób zarezerwowało już bilety na kongres. Jest to o 12 proc. lepszy wynik w porównaniu z poprzednim rokiem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dr Peter Charissé, dyrektor zarządzający ANGA COM, powiedział: - Mamy już rezerwacje z 70 krajów. Będą przedstawiciele wszystkich kontynentów; kraje od Brazylii przez Republikę Południowej Afryki do Australii. Krajami o największej liczbie odwiedzających są Holandia, Wielka Brytania, Francja, Belgia, Szwajcaria i Stany Zjednoczone. Ze względu na duży popyt, rozszerzyliśmy nasze popularne wieczorne imprezy o 500 biletów tak, że na ANGA COM Night powitamy 2200 gości. Jesteśmy gotowi na wielki tydzień!Stoisko firmy FAMAVAL


Z tematami od tradycyjnej technologii odbioru telewizji przez najnowsze sieci światłowodowe i IP do rozwiązań multi-screen i TV Everywhere, ANGA COM obejmuje całą gamę produktów szerokopasmowych i dystrybucji wideo.

Stoisko firmy VECTOR


Różnorodność tematów znajduje również odzwierciedlenie w licznych kooperacjach przy programie towarzyszącego kongresu. W tym roku oprócz współpracy z wieloma stowarzyszeniami branżowymi (BITKOM, BREKO, Deutsche TV-Plattform, SCTE, VATM, VPRT i ZVEI), ANGA COM współpracuje również z Medienforum NRW, imprezą sponsorowaną przez władze kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia.

Stoisko firmy TRIAX


Po raz pierwszy ANGA COM posiada dodatkową, ukierunkowaną na praktyczne wykorzystanie platformę dla wszystkich wystawców i odwiedzających. Oprócz zwykłych paneli kongresowych, wystawcy zaprezentują swoje produkty, projekty i rozwiązania. Prezentacje i pokazy w nowo utworzonym Speakers‘ Corner pozwolą na zaoferowanie praktycznego podejścia do tematów. Speakers‘ Corner znajduje się na bulwarze w hali wystawienniczej 10.1 i można w nim uczestniczyć bezpłatnie. Dotyczy to wszystkich zwiedzających targi, a także uczestników kongresu. Nie jest też wymagana żadna dodatkowa rejestracja. Harmonogram prezentacji można podejrzeć na stronie internetowej ANGA COM.

Stoisko firmy TELKOM-TELMOR


Bilet wstępu na wystawę kosztuje 22 euro, natomiast ceny biletów na kongres zaczynają się od 100 euro w górę.

Stoisko firmy A.S.SAT

Stoisko firmy TELEVES

Stoisko firmy CORAB

Stoisko firmy OPTICUM


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...