reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ANGA COM 2024: 475 wystawców

dodano: 2024-03-28 11:12
autor: Janusz Sulisz | źródło: angacom.de

AngaCom 2024 kolonia wystawa satkurier 360px ANGA COM - targi branży Internetu szerokopasmowego, telewizji i Internetu w Kolonii przekroczyły ubiegłoroczny wynik pod względem liczby wystawców, i wynajętej powierzchni netto: 475 firmy z 35 krajów zaprezentują się na 25 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej brutto. Lista wystawców i plany hal dostępne są na https://angacom.de.

ANGA COM
Anga com 2024 entrance exhibition 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dr. Peter Charissé, dyrektor zarządzający ANGA COM:

- Po ogromnym skoku w 2023 r., w tym roku ponownie zwiększymy wszystkie kluczowe wartości. Szczególnie sektor światłowodów ponownie się rozwinął. Odwiedzający Kolonię mogą spodziewać się najwyższej klasy mieszanki dużych i średnich wystawców.


Program kongresu obejmujący aktualne najważniejsze tematy z branży łączy szerokopasmowych i mediów jest również publikowany na stronie internetowej.

Do najważniejszych wydarzeń ponad 50 paneli z udziałem ponad 200 prelegentów zalicza się Gigabit Summit z 5 dyrektorami generalnymi niemieckiej branży telekomunikacyjnej, Media Summit z Amazon Prime Video, ProSiebenSat.1, RTL, ZDF, UFA i Gaumont, Fiber Optic Summit z udziałem szczególnie panele o streamingu i migracji z kabla do światłowodu.

Rejestracja gości na kongresy i targi możliwa jest on-line.

Na miejscu nie będzie prowadzona sprzedaż biletów.
Bilety na wystawę można nabyć w cenie 25 euro. Udział w programie kongresu jest możliwy już od 140 euro; dla młodych profesjonalistów (osoby do 30. roku życia) nawet za 40 euro. Trzeciego dnia, w czwartek 16 maja 2024 r., zwiedzanie wystawy i kongresu jest całkowicie bezpłatne.

Źródło: angacom.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...