reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polskie Radio w Iraku via Arabsat

dodano: 2003-08-28 00:17 | aktualizacja: 2003-08-28 00:39
autor: Marcin Wypychowicz | źródło: Polskie Radio S.A.

Polskie Radio Sygnał Polskiego Radia S.A. rozpowszechniany będzie na terenie Iraku drogą satelitarną (Arabsat) i możliwy do odbioru przy wykorzystaniu zwykłego satelitarnego sprzętu domowego. Da to naszym żołnierzom i pracownikom przebywającym w Iraku możliwość odbioru programu Polskiego Radia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podpisanie umowy, które nastąpiło 26 sierpnia, pozwoliło Polskiemu Radiu S.A. ustalić końcowe koszty powstania i działalności Studia Polskiego Radia S.A. w Iraku. Od września do końca br. wyniosą one ok. 700 tys. zł., z czego opłata łączy satelitarnych stanowić będzie ponad połowę planowanych wydatków.

Tymczasem w drodze do polskiej strefy stabilizacyjnej jest sprzęt, który ma być zainstalowany w Studiu Polskiego Radia w Iraku w jednej ze stacjonujących tam baz wojskowych. Do Iraku zmierzają również dziennikarze PR. Andrzej Żak – dziennikarz Programu 1 Polskiego Radia S.A. oraz Artur Gaca – z Biura Techniki PR S.A. wylądowali 25 sierpnia br. w Kuwejcie, skąd dotrą do Iraku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Satelity


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...