reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Najnowsze rozwiązania Panasonic na targach ISE 2014

dodano: 2014-01-11 13:43 | aktualizacja: 2014-01-11 14:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: panasonic

panasonic logo Panasonic zaprezentuje najnowszą ofertę profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych podczas targów ISE, odbywających się od 4 do 6 lutego w Amsterdamie. Na stoisku firmy znajdą się między innymi najnowsze profesjonalne projektory, monitory, a także zaawansowane rozwiązania programowe przeznaczone dla klientów biznesowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na swoim stoisku o powierzchni 400 m2 Panasonic wystawi najnowsze rozwiązania prezentacyjne przeznaczone do zastosowania w handlu detalicznym, edukacji, sektorze korporacyjnym, jak również w muzeach czy podczas koncertów. W trakcie trzech dni targów odwiedzający będą mogli obejrzeć projektory instalacyjne, krótkoogniskowe, niewielkie urządzenia przenośne, a także projektory przeznaczone do dużych obiektów. Ponadto wśród urządzeń Panasonic znajdą się profesjonalne monitory LCD z podświetleniem LED, urządzenia do tworzenia ścian wizyjnych oraz monitory interaktywne. Dostępne będą także profesjonalne kamery video i najnowsze oprogramowanie dla urządzeń audiowizualnych.
 
- Panasonic jest jednym z niewielu dostawców, który może zaoferować klientom pełną ofertę rozwiązań prezentacyjnych, zaczynając od małych projektorów przenośnych do zastosowania w klasach i salach wykładowych, przez profesjonalne monitory o dużej przekątnej, które mogą być wykorzystane w sklepach detalicznych, aż po projektory o wysokiej jasności przeznaczone do pracy podczas dużych imprez masowych. Tegoroczna edycja ISE daje nam możliwość przedstawienia kompleksowych rozwiązań, stanowiących odpowiedź na różnorodne potrzeby klientów - mówi Jan Markus Jahn, Dyrektor ds. Rozwiązań Wizualnych i Komunikacyjnych Panasonic.
 
Na targach zostaną zaprezentowane przykłady wykorzystania urządzeń audiowizualnych Panasonic podczas największych wydarzeń scenicznych. Przykładem jest widowisko multimedialne „Arcadia” na festiwalu Glastonbury, czy też trasa koncertowa Rogera Watersa „The Wall Live”, w trakcie której wykorzystano 40 projektorów Panasonic z linii PT-DZ21KE i PT-DS20KE.
Z myślą o użytkownikach z branży handlowej Panasonic zaprezentuje szereg profesjonalnych ekranów LCD z podświetleniem LED. Zademonstruje również projektory bezlampowe, które mogą zostać wykorzystane m.in. w muzeach czy parkach rozrywki. Oprócz tego pojawią się technologie do prowadzenia prezentacji interaktywnych, mogące znaleźć zastosowanie przede wszystkim w środowisku edukacyjnym oraz podczas spotkań biznesowych.
 
- Targi ISE ze względu na swoją skalę oraz czas w którym się odbywają, są doskonałą okazją do zaprezentowania nowości, które Panasonic planuje wprowadzić na rynek - mówi Jan Markus Jahn. - W zeszłym roku wystawiliśmy np. pierwszy na świecie wymienny obiektyw krótkoogniskowy dla projektorów z technologią 1-Chip DLP o wysokiej jasności. Pojawiły się także pierwsze projektory, wykorzystujące połączenie diod LED z laserem, oferujące funkcje łączenia obrazów (edge blending) oraz technologię Digital Link. Tegoroczna edycja nie będzie wyjątkiem. Wśród kluczowych rozwiązań znajdą się urządzenia wyposażone technologię 4K oraz najnowsza generacja projektorów, wykorzystujących technologie LED - dodaje Jan Markus Jahn.
 
Oprócz nowych produktów, Panasonic przedstawi na targach także rozwiązania programowe. Jednym z nich jest system automatycznego wyrównywania łączonych obrazów edge blending i korekcji geometrycznej, które znacząco skracają czas instalacji projektorów. Innym rozwiązaniem jest system wczesnego ostrzegania, wykorzystujący automatyczny monitoring, którego celem jest wsparcie dużych firm i obiektów edukacyjnych w efektywnym zarządzaniu urządzeniami audiowizualnymi. Rozwiązanie pozwoli zmniejszyć koszty konserwacji i utrzymania sprzętu.
 
Na miejscu będą dostępni także eksperci Panasonic, którzy oprowadzą zwiedzających, przybliżą prezentowane rozwiązania oraz pomogą dokonać właściwego wyboru.
 
Rozwiązania Panasonic będzie można obejrzeć na targach ISE w Amsterdamie na stoisku z numerem 1-H70, w Hali 1 Centrum Konferencyjnego RAI. Więcej informacji na temat systemów wizualnych Panasonic tutaj


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...