reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ Family/Family 2 w NNK, TNK HD i Świat HD

dodano: 2013-03-20 18:43 | aktualizacja: 2014-11-13 18:57
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: n.pl

CANAL+ Family HD brzydkie Operator ofert przedpłacanych Telewizja na  Kartę HD, n na kartę oraz Świat HD zapowiada zmiany w ofercie kanałów. Zamiast paczki nPremium HD klienci zyskają od 5 kwietnia dostęp do stacji CANAL+ Family oraz CANAL+ Family 2. Nieco wcześniej, bo już 1 kwietnia z oferty zostanie usunięte kilka innych kanałów. Szczegóły w komunikacie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja n na kartę i Telewizja Na Kartę HD (TNK HD)

Od 5 kwietnia 2013r. Pakiet nPremium HD dostępny w ofertach przedpłacanych: telewizja n na kartę, Telewizja Na Kartę HD zostanie zastąpiony kanałami CANAL+ Family i CANAL+ Family 2. Od 1 kwietnia 2013r. z ofert zostaną wyłączone kanały Wojna i Pokój HD i Sundance HD. Przysługujące użytkownikowi uprawnienia z tytułu planowanych zmian dostępne są we właściwych dokumentach (przewodnikach po ofercie) poszczególnych ofert.

Świat HD

Od 5 kwietnia 2013r. Pakiet nPremium HD dostępny w ofertach przedpłacanych: Świat HD zostanie zastąpiony kanałami Canal+ Family i Canal+ Family 2. Od 1 kwietnia 2013r. z ofert zostaną wyłączone kanały: Wojna i Pokój HD, Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America. Przysługujące użytkownikowi uprawnienia z tytułu planowanych zmian dostępne są we właściwych dokumentach (przewodnikach po ofercie) poszczególnych ofert.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

429 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama