reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wraca moduł CAM CI+ 4K ECP w prepaidzie

dodano: 2021-03-04 17:37 | aktualizacja: 2021-03-05 12:46
autor: Jerzy Kruczek | źródło: satkurier.pl/hollex.pl

moduł CAM CI plus 4K ECP canal plus 2021 360px.jpg Na rynek powrócił prepaidowy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+”. Moduł pozwala na dostęp do ponad 150 kanałów, w tym 46 w jakości HD na 1 miesiąc, w tym także CANAL+ 4K Ultra HD, na zasadach przedpłaty, bez konieczności podpisywania umowy. Moduł jako jedyny gwarantuje odbiór CANAL+ 4K Ultra HD i Museum 4K w ofercie abonamentowej. Trzeba jednak pamiętać, że jest to moduł z tzw. ECP - telewizor lub odbiornik satelitarny muszą mieć gniazdo CI+ z obsługą ECP, w innym przypadku niektóre pozycje programowe mogą być blokowane. Moduł ten jest sprzedawany na własność.

hollex.pl
moduł CAM CI plus 4K ECP canal plus 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Moduł CAM CI+ 4K ECP umieszcza się bezpośrednio w telewizorze lub odbiorniku satelitarnym z gniazdem CI+ ECP. Umożliwia to korzystanie z oferty nc+ bez dedykowanego dekodera od CANAL+ oraz bez dodatkowych kabli, co znacząco ogranicza ilość połączeń. Do nawigacji po ulubionych kanałach telewizyjnych wystarczy w tym przypadku jeden pilot - nie ma kolejnego od dekodera.

Poza wygodą, abonenci którzy zdecydują się na moduł CAM CI+ 4K ECP zamiast standardowego dekodera podkreślą również oszczędność energetyczną takiego rozwiązania. Ilość zużywanej energii zmniejsza się o ilość energii potrzebnej do działania dekodera.

Należy zwrócić uwagę, że w ofercie z tym modułem nadal obowiązuje najtańszy pakiet Start+ (19,99 zł/mies.), który na poziomie umowy na abonament został przez Platformę CANAL+ zlikwidowany na poczet nowego i nieco droższego pakietu Relax+ (29,99 zł). Dlatego moduł ten może cieszyć się większym zainteresowaniem wśród tych, którzy chcą mieć dostęp do najlepszych kanałów po najniższej możliwej cenie.

Można też rozszerzyć ofertę o pakiet Komfort+ , bo wtedy przybędzie kilkadziesiąt kanałów TV. Różnica w cenie pomiędzy Start+, a Komfort+ to tylko dodatkowe 20 zł.
 
Moduł CAM CI+ ECP w najnowszej wersji


Moduł CAM CI+ 4K ECP współpracuje z telewizorami oraz dekoderami zgodnymi z DVB-S2 i CI+ (z ECP). Karta w module jest w systemie Nagra MA i jest całkowicie sparowana z CAM-em. Moduł nie jest w trybie „legacy”, co oznacza, że działa tylko z urządzeniami z wejściami CI+, może nie działać w odbiornikach ze starszym typem gniazda CI.

Na rynku ciągle jest też starszy moduł CAM CI+ nc+ telewizja na kartę, ale bez tzw. ECP i bez możliwości oglądania kanału CANAL+ 4K Ultra HD. Jest tam tylko 1 miesiąc oglądania kanału Museum 4K i pozostałych stacji CANAL+, jednak bez CANAL+ 4K Ultra HD. Tym osobom, które świadomie nie będą chciały oglądać CANAL+ 4K Ultra HD i nie mają pewności co do tego ECP w swoim telewizorze lub odbiorniku lepiej kupić starszy model CAM-u. Szczególnie dotyczyć to może użytkowników odbiorników HD z gniazdem CI/CI+. Do tego starszy moduł jest minimalnie tańszy.

Moduł CAM CI+ 4K ECP jest gotowy do transmisji stacji 4K w Platformie CANAL+, w tym CANAL+ 4K Ultra HD i Museum 4K.

Moduł ten działa m.in. w odbiornikach 4K:
- Vu+ DUO 4K SE
Vu+ Zero 4K (działa tylko z odpowiednim oprogramowaniem i ustawieniami w menu)
- Vu+ Ultimo 4K
- Vu+ UNO 4K SE
- AX 4KBOX HD51 (S2X)
- AX 4K BOX HD61
- Dreambox DM900 Ultra HD 
- Dreambox DM920 Ultra HD
- Dreambox TWO Ultra HD BT
- GigaBlue Quad 4K
- GigaBlue UHD UE 4K
- Octagon SF4008 E2 4K Combo
- TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K
- TechniSat DIGIPLUS UHD S (ma gwarantowane gniazdo CI+)

Oprócz tego moduł współpracuje z telewizorami z wbudowanym tunerem satelitarnym DVB-S2 zastępując zewnętrzny odbiornik satelitarny. Są to telewizory wiodących na rynku producentów: LG, Sony, Samsung, Panasonic. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...