Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odbywające się w Krynicy, w dniach 4-6 września
Forum Ekonomiczne, to największe tego typu wydarzenie w Europie Wschodniej. W tym roku hasłem przewodni organizowanej już po raz 22 imprezy są:
„Nowe wizje na trudne czasy. Europa i świat wobec kryzysu.”
CANAL+ Cyfrowy, partner Forum, jest gospodarzem panelu dyskusyjnego pt.
„Czy nowe technologie zabiją czy uratują kulturę?”, który odbędzie się w środę 5 września o godzinie 13.15. W debacie wezmą udział znaczące osobistości świata kultury i mediów, podejmując dyskusję o istotnym wpływie mediów i zmian wynikających z postępu technologicznego na rozwój kultury, nowoczesnego społeczeństwa i polskiej gospodarki. Dyskusję moderować będzie Zastępca Redaktora Naczelnego miesięcznika „Forbes” – Eryk Stankunowicz, a swoimi opiniami podzielą się m.in.: Agnieszka Odorowicz – Dyrektor PISF, Michał Boni – Minister Administracji i Cyfryzacji, Jacek Niewęgłowski – Członek Zarządu P4, Tomasz Wróblewski – Redaktor Naczelny dziennika „Rzeczpospolita”, Marjory van den Broeke, Zastępca Rzecznika Prasowego, Szefa Działu Prasowego w Parlamencie Europejskim, Fabio del Alisal Sanchez - CMT- The Telecommunications Market Commission - International Affairs Director i Beata Mońka – Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny CANAL+ Cyfrowy S.A.
Po raz pierwszy podczas Forum Ekonomicznego działać będzie specjalnie przygotowana strefa
„CANAL+ Zone”, prestiżowe miejsce spotkań przedsiębiorców, dziennikarzy i osobistości przybyłych do Krynicy, gdzie spółka zaprezentuje
programy w 3D oraz
ekskluzywne filmy z oferty CANAL+, emitowane w ramach wieczornych pokazów.
Organizowane przez Instytut Studiów Wschodnich od początku lat 90. Forum z biegiem lat stało się najważniejszym spotkaniem polityczno-biznesowym w Europie Środkowej. W ubiegłym roku do Krynicy przybyło ponad 2500 gości z 60 państw świata, w tym członkowie rządów, przedstawiciele biznesu, instytucji unijnych, a także analitycy i naukowcy.
Forum postrzegane jest jako jedno z najbardziej reprezentatywnych miejsc dyskusji o przyszłości Europy. Wystąpienia i opinie uczestników krynickich debat są często cytowane w największych światowych mediach i szeroko komentowane w środowiskach eksperckich.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.