reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

OKTEL 10 - Ogólnopolska Konferencja Telekomunikacyjna

dodano: 2024-03-27 13:15
autor: Redakcja | źródło: OKTEL

OKTEL 10 Ogólnopolska Konferencja Telekomunikacyjna Tegoroczna Ogólnopolska Konferencja Telekomunikacyjna OKTEL (12-14 czerwca) zapowiada się wyjątkowo! To bowiem edycja specjalna, która zaoferuje uczestnikom dodatkowe atrakcje oraz mocno techniczną zawartość z porządną, cenną dawką operatorskiego know-how. Prelegenci obiecują podzielić się wiedzą z zakresu skutecznych technik sprzedaży oraz implementacji popularnych narzędzi AI w marketingu B2C.

OKTEL 10 Ogólnopolska Konferencja Telekomunikacyjna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Ogólnopolska Konferencja Telekomunikacyjna OKTEL 10

– Wracamy w piękne, malownicze Sudety! – piszą organizatorzy. – Dziesiąta, jubileuszowa edycja Ogólnopolskiej Konferencji Telekomunikacyjnej odbędzie się w sercu krainy tajemnic! Spotykamy się bowiem w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej na Głównym Szlaku Sudeckim. Czeka Was niezwykła przygoda godna Pana Samochodzika. Ruszymy w górę, by odkryć tajemnice monumentalnej Twierdzy Kłodzkiej, i w dół, pod średniowieczną starówkę, na Szlak Tajemniczych Podziemi, by poznać zakątki niezwykłego podziemnego miasta, którego korytarze poczęto drążyć już w XIII wieku!

AVIOS, WRIX i KORBANK ze wsparciem programu Polski Kapitał organizują OKTEL już po raz dziesiąty. Tegoroczna edycja ponownie stawia na mocny wątek turystyczny, ale nie tylko. Główną treścią pozostaje wyjątkowo mocny program szkoleń i referatów.
 

– Wracamy do źródeł – mówi Andrzej Andruszków, prezes zarządu AVIOS SP. z o. o. – Dlatego w tym roku poza świetną rozrywką i szeroką dawką wiedzy oferujemy mocny support. Operatorzy będą mogli spotkać się z naszym wsparciem technicznym, marketingowym i sprzedażowym. Porad udzielać będą pracownicy działów Research, Helpdesk i Network Operations Center.

– Dużo będzie też o AI – mówi Marcin M. Drews, menedżer produktu AVIOS i organizator konferencji. – W agendzie znalazły się takie tematy jak „Darmowe narzędzia AI w marketingu operatorskim – przegląd, korzyści i zagrożenia”, „Sztuczna inteligencja kontra ludzka głupota. Ochrona informacji w erze AI” czy „Militarne zastosowanie systemów dronów, technologii 5G i sztucznej inteligencji”. Przekonamy słuchaczy, że choć AI jeszcze długo nie pomyśli za nas, już dziś może być skutecznym narzędziem dla każdego operatora.

Gdzie odbędzie się OKTEL 10?

Organizatorzy oddają do dyspozycji gości komfortowy Hotel SPA Dwór Elizy *** w Długopolu-Zdroju, malowniczo położony przy Parku Zdrojowym nad bystrymi wodami Nysy Kłodzkiej. Doskonałe warunki, wyjątkowa atmosfera i niezwykle urocza lokalizacja uczynić mają dziesiątą edycję OKTELA niezapomnianą. Hotelowe SPA obejmuje basen, sauny, łaźnię parową i gabinet masażu. Do dyspozycji gości jest też siłownia. Użytkownicy booking.com oceniają hotel jako fantastyczny (ocena ogólna 8.6, ocena personelu 9.3!).

W zeszłym roku patronem specjalnym wydarzenia, które miało wówczas miejsce w Karpaczu u stóp Śnieżki, był Disney, opiekę medialną roztoczył SAT Kurier, a o bogate publikacje krajoznawcze zadbała Dolnośląska Organizacja Turystyczna. Również w tym roku SAT Kurier jest patronem medialnym konferencji OKTEL.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...