reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

History HD wkrótce w platformie n

dodano: 2012-05-24 10:11 | aktualizacja: 2012-05-24 10:59
autor: Anita Dąbek / Łukasz Kokot | źródło: n.lajt.pl

History HD Logo Kanał HISTORY HD, którego właścicielem jest brytyjska spółka A+E Networks UK, joint venture amerykańskiego A+E Networks oraz brytyjskiego koncernu BSkyB, prawdopodobnie zostanie dołączony do oferty platformy n. Jego ramówka pojawiła się w usłudze zdalnego nagrywania n.lajt.pl platformy n. Przypomnijmy, że do tej pory wszystkie programy, które wcześniej pojawiły się w n.lajt.pl, zostały potem dołączone do oferty platformy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HISTORY HD to historyczny kanał dokumentalny, opowiadający o wydarzeniach znanych, jak i nieco zapomnianych. Nierzadko kwestionuje popularne wyobrażenia na temat przeszłości, pozwalając widzom na lepsze poznanie wydarzeń, które wstrząsnęły światem.

Kanał HISTORY HD jest już dostępny w Polsce w ofercie Cyfrowego Polsatu (także w SD) oraz w ofertach wybranych sieci kablowych, a w ofercie CYFRY+ jest tylko w SD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...