reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

n: 100% naszych dekoderów umożliwia odbiór DVB-T

dodano: 2012-05-08 11:44 | aktualizacja: 2012-05-08 11:58
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

n nka Platforma n w opublikowanym przez siebie komunikacie zapewnia swoich abonentów, że wszystkie jej dekodery umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej, albo poprzez wbudowany, albo zewnętrzny tuner DVB-T. - Abonenci platformy n oraz użytkownicy telewizji n na kartę nie mają się czego obawiać - twierdzą przedstawiciele platformy n. W ten sposób chcą zapobiec dezinformacji, jaka może panować wśród Polaków w dobie cyfryzacji telewizji naziemnej. - Platforma n jest już w pełni gotowa do całkowitego zastąpienia sygnału analogowego jego cyfrowym odpowiednikiem - podkreślono w komunikacie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- 100% dekoderów dostępnych w ofercie platformy n umożliwia odbiór cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, dzięki wbudowanemu lub zewnętrznemu tunerowi DVB-T. Co ważne - platforma n daje możliwość uzyskania dostępu do DVB-T zarówno użytkownikom oferty prepaid telewizji n na kartę, jak i osobom, które zdecydują się na ofertę abonamentową. Oznacza to, że każdy posiadający w swoim domu dekoder platformy n, po przejściu na sygnał cyfrowy, będzie mógł dalej oglądać swoje ulubione programy i nic go nie ominie - zapewniają przedstawiciele platformy n.

- Proces wdrażania naziemnej telewizji cyfrowej rozpoczęto 30 września 2010 roku. Od tego momentu nastąpił zasadniczy zwrot technologiczny w dziedzinie poprawienia jakości dostępu do usług telewizyjnych w Polsce. Do połowy 2013 roku sygnał analogowy zostanie całkowicie zastąpiony przez jego cyfrowy odpowiednik. Platforma n jest gotowa na taką rewolucję na rynku telewizyjnym, a jej Abonenci mogą spać spokojnie! - powiedział Artur Przybysz, członek zarządu platformy n. - Nieważne, co wybierzesz z portfolia usług platformy n, zawsze będziesz gotowy na DVB-T.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii n


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...