reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Marcin Gudowicz dyrektorem Biura Reklamy TVP

dodano: 2011-11-03 15:01 | aktualizacja: 2011-11-03 15:03
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP

TVP Marcin Gudowicz został zatrudniony na stanowisku dyrektora Biura Reklamy Telewizji Polskiej S.A. Zastąpi dotychczasowego szefa Zbigniewa Badziaka, którego umowa wygasa z końcem grudnia 2011 r.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marcin Gudowicz ma 35 lat. Ukończył Wyższą Szkołę Businessu i Administracji w Warszawie. Jest doktorantem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Ekonomia. Od 10 lat działa na rynku reklamy i mediów. Pracował m.in. w Axel Springer na stanowisku Key Account Manager oraz Project Leader przy wprowadzaniu magazynu Forbes w Polsce, w Wydawnictwie Media Express jako dyrektor Sprzedaży Agencyjnej. Przez ostatnie cztery lata był związany z Wydawnictwem Bauer. Zaczynał od stanowiska dyrektora Działu Kluczowych Klientów, obecnie jest dyrektorem Biura Reklamy. Od października 2010 roku dodatkowo pełnił również funkcję dyrektora ds. Negocjacji Korporacyjnych Grupy Bauer.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...