reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CANAL+ Cyfrowy: Jarosław Kordalewski w zarządzie

dodano: 2011-10-10 12:56 | aktualizacja: 2011-10-10 13:00
autor: Anita Dąbek | źródło: C+

CANAL+ Cyfrowy Decyzją Rady Nadzorczej CANAL+ Cyfrowego z dnia 30 września, Jarosław Kordalewski, Dyrektor Wykonawczy Pionu Technologii i Systemów, objął funkcję członka Zarządu spółki. Nowy członek Zarządu jest związany z firmą od samego początku działalności CANAL+ w Polsce. Był współodpowiedzialny za prowadzenie wielu kluczowych projektów, w tym budowę pierwszego centrum nadawczego CYFRY+ w Sztokholmie, integrację systemów technicznych Wizji TV i CYFRY+ podczas fuzji w 2001 roku, wdrożenie systemu HDTV w 2006 i budowę nowego systemu nadawczego CYFRY+ w 2008.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kordalewski jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, a także Studiów Podyplomowych HEC Paris/SGH z zakresu Ekonomii i Zarządzania.

Aktualnie Zarząd spółki CANAL+ Cyfrowy tworzą: Beata Mońka - Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny, Beata Ryczkowska - Dyrektor Wykonawcza Pionu Programowego oraz Grzegorz Bruski - Dyrektor Wykonawczy Pionu Komercyjnego i Jarosław Kordalewski - Dyrektor Wykonawczy Pionu Technologii i Systemów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...