reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tele 5 z serialami od Globo TV International

dodano: 2010-12-30 23:19 | aktualizacja: 2010-12-31 12:20
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Globo TV International/Forum SAT Kurier

Tele5 Tele 5 Seriale „City of Men” i „Internal Affairs” wkrótce pojawią się w ramówce Tele 5 w Polsce. Na potrzeby premiery na początku 2011 r., dystrybucją dwóch nowych seriali Globo TV International zajmie się polska spółka Polcast Television, operator kanału. Telewizja Tele 5 dociera do widzów już od 2002 r., zapewniając bogatą ofertę filmowo-rozrywkową, czyli seriale sensacyjne i science-fiction, telenowele oraz filmy dokumentalne, komediowe, fabularne i kryminalne.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„City of Men” to spin-off filmu nagrodzonego Oscarem „Miasto Boga” („City of God”) z 2002 r. Akcja rozgrywa się w slumsach Rio de Janeiro. Dwóch młodych bohaterów przeżywa młodzieńcze dylematy, zarówno te powszechne, jak i te istotne dla ubogich społeczności Rio de Janeiro w Brazylii. Omawiane są problemy związane z władzą handlarzy narkotyków, przemoc miejska, trudności finansowe i kultura slumsów.

Serial policyjny „Internal Affairs” z Murilo Benicio (Lucas z „The Clone”) w roli głównej pokazuje codzienne życie zespołu policji. Profesjonaliści mają misję zbadania złych zachowań swoich kolegów. Pierwszy sezon serialu składający się z dwunastu 30-minutowych odcinków uzyskał udział w rynku ponad 42%, gdy był pokazywany w telewizji w Brazylii. Ten dobry wynik gwarantuje nakręcenie drugiego sezonu. Serial został sprzedany do USA, Korei Południowej, Nikaragui i Panamy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...