reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Grupa ITI: Valsangiacomo prezydentem zamiast Waltera

dodano: 2010-12-07 10:29 | aktualizacja: 2010-12-07 11:03
autor: Anita Dąbek | źródło: ITI

Grupa ITI Logo Z dniem 4 stycznia 2011 roku Bruno Valsangiacomo obejmie stanowisko Prezydenta Grupy ITI, a Mariusz Walter obejmie pozycję Wiceprezydenta Grupy ITI. Mianowanie Bruno Valsangiacomo na Prezydenta Grupy ITI jest zgodne z postanowieniami Umowy Udziałowców Założycieli Firmy. Grupa ITI jest grupą medialną działającą na polskim rynku w obszarze transmisji telewizyjnej, nowych mediów, a także dystrybucji kinowej i piłki nożnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mariusz Walter: Z okazji moich nadchodzących 74 urodzin, przypadających na początek stycznia 2011 i zgodnie z porozumieniem z listopada 2009 roku, przekazuję stanowisko Prezydenta Grupy ITI mojemu Partnerowi, Przyjacielowi i Współzałożycielowi Firmy – Bruno Valsangiacomo. Razem ze śp. Janem Wejchertem we trójkę sprawiliśmy, że przez ostatnie 20 lat Grupa ITI stała się wiodącą grupą w branży medialnej i rozrywkowej w Polsce i jesteśmy dumni z naszego wspólnego dzieła. Bruno Valsangiacomo, ze swoimi interdyscyplinarnymi zdolnościami przede wszystkim w dziedzinie finansów jak również strategii i rozwoju biznesu oraz z wyjątkową osobowością cieszy się moim całkowitym poparciem na stanowisku Prezydenta Grupy ITI, którą poprowadzi przez następny etap jej rozwoju.

Bruno Valsangiacomo: To dla mnie honor zastąpić Mariusza Waltera na stanowisku Prezydenta Grupy ITI. Jestem przekonany, że wraz z moimi partnerami, członkami Komitetu Wykonawczego Grupy ITI będziemy nadal wnosili znaczny wkład w rozwój Grupy ITI wzmacniając jej pozycję lidera poprzez nasze zróżnicowane firmy działające w branży mediów i rozrywki oraz wypracowując wartość dla wszystkich naszych udziałowców. Moim celem jest uczynienie Grupy ITI liderem pod względem innowacyjności i doskonałości działania. Kreatywna przedsiębiorczość, ciągłość i wysokie standardy jakości stanowią główne czynniki naszego sukcesu i czynią Grupę ITI atrakcyjnym pracodawcą, partnerem biznesowym i dostawcą kontentu dla naszych klientów. Bardzo się cieszę, że Mariusz Walter będzie nadal miał swój wkład w rozwój firmy jako Wiceprezydent Grupy ITI, ponieważ jest on niezwykle charyzmatyczną osobą oraz przedsiębiorcą posiadającym bardzo cenną wiedzę i wyjątkowe doświadczenie w branży medialnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...