reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dwa tygodnie w piekle” z Discovery Channel

dodano: 2010-10-25 14:08 | aktualizacja: 2010-10-25 14:55
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Discovery Channel

Zielone Berety to jednostki specjalne armii amerykańskiej, które należą do najbardziej elitarnych sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Są ekspertami od partyzantki i sabotażu. W czym tkwi ich potężna moc i ogromna skuteczność działania? Zanim żołnierze włożą na głowę Zielony Beret muszą przejść przez prawdziwe piekło. Widzowie przekonają się, ilu śmiałków zostało przyjętych i zdołało przeżyć „Dwa tygodnie w piekle”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chcesz nosić Zielony Beret? Musisz być niezniszczalny!
Tu liczą się ludzie, a nie sprzęt, który się posiada...


„Dwa tygodnie w piekle” (ang. Two Weeks in Hell)

Premiera: czwartek, 11 listopada o godz. 16:00 na kanale Discovery Channel

Zielone Berety stosują innowacyjną strategię destabilizacji wroga. Jej celem jest atak od wewnątrz, który prowadzi do dezorientacji, a następnie do unieszkodliwienia rywala. Sposób na wygrywanie nie tylko bitew, ale także wojen jest prosty: stawiają na ludzi, a nie na sprzęt, nawet najwyżej technologii. Właściwy człowiek na właściwym miejscu, znający odpowiednie taktyki i przede wszystkim logicznie myślący to klucz do sukcesu. Młodzi mężczyźni z całej Ameryki marzą o tym, aby należeć do tej elitarnej jednostki wojskowej. Większość z nich nie ma pojęcia, w co się pakuje. Sześćdziesiąt procent kandydatów odpada na pierwszym etapie rekrutacji, który trwa zaledwie 2 tygodnie. Kadra rekrutująca dokładnie wie, kogo szukają Zielone Berety. Tylko na kanale Discovery Channel widzowie mogą zobaczyć, jak wygląda jedna z najbardziej brutalnych selekcji prowadzonych na świecie. Mordercza i wyjątkowo wyczerpująca rekrutacja ma tylko jeden cel – wyłonić najlepszych żołnierzy do swojej drużyny. Kandydaci są sprawdzani, jak radzą sobie z podejmowaniem decyzji w warunkach ekstremalnego stresu i dezorientacji. Proces rekrutacji to brutalny test, który zdają wyłącznie wyjątkowe jednostki. To miejsce dla osób o silnej woli, ogromnej odwadze i nieprzeciętnej wytrwałości zarówno fizycznej, jak i psychicznej. dezorientacji


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...