reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Iwona Schymalla nowym dyrektorem TVP1

dodano: 2010-10-12 15:32 | aktualizacja: 2010-10-12 15:47
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka Zarząd Telewizji Polskiej S.A. w trakcie posiedzenia (12.10) dokonał oceny programowej TVP1. W posiedzeniu uczestniczył Witold Gadowski. Biuro Koordynacji Programowej przedstawiło analizę badań widowni telewizyjnej i udziałów TVP1 w rynku, analizę jakości nowych programów wprowadzonych na antenę Jedynki w jesiennej ramówce, ocenę programów informacyjnych i publicystycznych TVP1 oraz Festiwalu w Opolu. Po wymianie opinii dyrektor Witold Gadowski złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Zarząd TVP rezygnację przyjął. Jego miejsce zajęła Iwona Schymalla.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zarząd TVP oczekuje od Iwony Schymalli, nowej dyrektor Jedynki, osiągnięcia wyznaczonych celów, czyli udziałów TVP1 w rynku w grupie widzów w wieku 16-49 lat na poziomie 17,5 proc., przywrócenia standardów dziennikarskich w programach informacyjnych i publicystycznych oraz powrotu Jedynki na pozycję lidera, jako głównej anteny telewizyjnej w Polsce.

Witold Gadowski otrzymał propozycję objęcia innego stanowiska w Jedynce zarówno od Zarządu TVP, jak i od dyr. Iwony Schymalli.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...