reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN i VIVA PL na SAMSUNGU Polsatu

dodano: 2000-12-16 14:56 | aktualizacja: 2000-12-16 14:56
autor: Leszek WRONA | źródło:

Porada jak zaprogramować TVN, VIVA PL i inne kanały SCPC na DSR-7000Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Można natomiast dopisać do takiej listy inny program SCPC - VIVA POLSKA, który nie jest programowany automatycznie funkcją Przeszukiwanie. W sytuacji, gdy koniecznie chcemy programować nasz odbiornik automatyczną funkcją Przeszukiwanie warto zaprogramować sam TVN wcześniej. Automatyczne szukanie nie wykasuje go z listy i będzie odbierany z dobrą jakością. Programowanie czy dopisywanie kanałów (SCPC) i transponderów (MCPC) przeprowadzamy funkcją Przeszukiwanie ręczne, gdzie ustawiamy częstotliwość, SR, polaryzację, FEC a w punkcie Transponder - Użytkownik. Nowe programy są dopisywane na koniec istniejącej listy. Ustawienie w punkcie Transponder - Domyślnie i pozostawienie parametrów fabrycznych spowoduje zaprogramowanie 68 kanałów telewizyjnych w taki sposób, że pakiet POLSAT zostanie umieszczony na początku listy. Wszystkie uprzednio zapisane kanały zostaną wykasowane. Do tak utworzonej listy można dopisać TVN i VIVĘ. Przy dopisywaniu innych kanałów SCPC można napotkać na błędne interpretowanie parametrów. W rezultacie odbiornik programuje nie te programy, które faktycznie chcemy. Niektóre kanały (np.włoskie - I1, C5, R4) po dopisaniu do listy są odbierane z bardzo złą jakością.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Poradniki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do anteny DVB-T balkonowy

balkonowy uchwyt do anteny DVB-T

23 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama