reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy moduł Aston 1.07 z ograniczeniami?

dodano: 2001-10-15 23:48 | aktualizacja: 2001-10-15 23:48
autor: H | źródło:

Pojawiają się pierwsze informacje na temat nowego modułu AstonCrypt 1.07, który miałby zastąpić dotychczas znany typ modułu dla systemu Seca-Mediaguard - Aston 1.05. Niezbyt miła dla użytkowników tunerów CI - Aston 1.07 pozwoli na odbiór np. tylko...1 providera, a nie 15, jak ma Aston 1.05...Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informację taka podała jedna z włoskich stron internetowych (www.satellite.it). To kolejny nacisk na producentów tunerów i modułów, jaki mają nadawcy, w tym mocnego Canal+, który doskonale zdaje sobie sprawę ze strat związanych z piractwem systemu Seca.

Już 2 tygodnie temu pojawiły się w całej Europie spore problemy z modułami Aston 1.05. Teraz nagle pojawiły się na rynku ponownie. Ceny lekko wzrosły, ale i tak zainteresowanie jest ogromne, zwłaszcza w Polsce, po tym gdy zmieniono oprogramowanie terminali Cyfry+. Zainteresowanie tanim odbiornikiem CI z modułem Aston jest największe, podobnie jak odbiornikami z wbudowanym modułem Seca (Manhattan 5500CI_M i Aston Simba).

Nie ma jednak informacji jednoznacznych, jakie są zamierzenia firmy Aston i Canal+. Canal+ będzie chciał "załatwić" moduły Aston CI i stać się to może w momencie wymiany kart na lepiej zabezpieczone podczas akcji "Chacarte" - tak jakby przy okazji...


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...