reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BNP Paribas z promocją na dostęp do Canal+ Online

dodano: 2023-11-19 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: BNP Paribas

CANAL+ online Bank BNP Paribas, kontynuując i rozwijając swoje zaangażowanie w promocję kinematografii i otaczającej jej kultury filmowej, poszerza swoją ofertę dla miłośników srebrnego ekranu oraz nawiązuje nowe partnerstwa. - Zniżki do kina (Cinema City), dostęp do serwisów CANAL+ Online i VOD Green Film Festival oraz szansa na wyjazd do Hollywood - to wszystko czeka użytkowników konta z Kartą Filmową Visa - czytamy w komunikacie banku.

CANAL+ online


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od ponad 100 lat Bank BNP Paribas wspiera kino zgodnie ze swoim hasłem „Kochamy kino” („We Love Cinema”). - Ten zwrot przyświeca bankowym inicjatywom skierowanym pod adresem pasjonatów kinematografii - których najnowszym wyrazem jest poszerzenie i rozbudowanie oferty wokół Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Filmową Visa. Od lipca tego roku każdy posiadacz Konta Otwartego na Ciebie mógł zaaplikować o mobilną Kartę Filmową Visa. Pozytywna reakcja klientów sprawiła, że bank zdecydował o dalszym rozwoju tego produktu - czytamy w komunikacie.

Obecni i nowi klienci uzyskają dostęp do nowych możliwości w ramach oferty Konta z Kartą Filmową, wśród których znajduje się również fizyczna Karta Filmowa Visa, która do tej pory dostępna była jedynie poprzez aplikację GOmobile. Karta jest ozdobiona grafiką Andrzeja Pągowskiego. Na tym jednak nowe propozycje się nie kończą. 

By ułatwić klientom bycie na bieżąco z najnowszymi produkcjami, Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Filmową Visa daje użytkownikom 20 proc. zniżki na bilety w kasie kina i barze kinowym w sieci kin Cinema City, od wtorku, 10 października br. Bank nie zapomina też o tych osobach, które wolą oglądać filmy w domu: aktywacja Karty Filmowej Visa (fizycznej bądź mobilnej) umożliwi uzyskanie dostępu do 6 miesięcy do serwisu CANAL+ Online, poprzez regularne korzystanie z konta.

Gratką dla miłośników filmów stanowić będzie możliwość zobaczenia legendarnej Fabryki Snów - Hollywood. Każdy posiadacz Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Filmowa Visa może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest m.in. wyjazd do Hollywood. Należy odpowiedzieć na pytanie dotyczące wizji siebie w hollywoodzkiej produkcji. Autorzy dwóch wybranych odpowiedzi spędzą z osobą towarzyszącą 5 dni w Los Angeles z dedykowanym opiekunem i przewodnikiem, zwiedzając parki filmowe i „doświadczając miejsc związanych z produkcją kinematograficzną”. Wśród pozostałych nagród są: okazja zobaczenia z bliska autentycznego planu filmowego, dostęp do platformy VOD Green Film Festival (którego bank jest sponsorem), a także projektory i retro maszynki do popcornu.

- Niezapomniane filmowe emocje towarzyszą naszym klientkom i klientom przez cały rok, niezależnie od tego, czy jesteśmy w środku sezonu festiwalowego, czy też w spokojniejszych filmowo miesiącach. Poszerzenie naszej „kinowej” oferty umacnia naszą pozycję banku dla pasjonatów kina, którzy prócz i tak wygodnego, przystosowanego do ich potrzeb, pozbawionego opłat za prowadzenie rachunku Konta Otwartego na Ciebie dostają wyjątkową kartę Visa, a także okazję do skorzystania z tematycznych promocji i konkursów

- mówi Aldona Skarbek-Jakubowska, tribe leader, zarządzająca obszarem bankowości codziennej w BNP Paribas.


Nowa odsłona Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Filmową Visa skierowana jest do nowych i obecnych klientów. Kartę fizyczną mogą uzyskać zarówno istniejący posiadacze jej mobilnej wersji (w ofercie od 1 lipca 2023 roku), a także osoby, które założą konto po 1 październiku 2023 roku. Wszyscy posiadacze Karty Filmowej w którejkolwiek jej postaci uzyskują zniżki do Cinema City oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie z szansą na wyjazd do Hollywood. Z kolei dostęp do drugiej odsłony promocji z CANAL+ Online stanowi ofertę dla osób, które założą Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Filmową Visa po 1 październiku 2023 roku, ale przy tym nie miały rachunku w Banku BNP Paribas co najmniej od 1 października 2022 roku.

Jak czytamy w komunikacie, za otwarcie i prowadzenie konta dla osób do 26. roku życia nie są pobierane żadne opłaty. Dla pozostałych klientów banku opłata wynosi 7 zł lub 2 zł, pod warunkiem spełnienia określonych warunków. Aby skorzystać z preferencyjnej stawki, należy zalogować się co najmniej raz do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym, wyrazić zgodę na komunikację marketingową z bankiem oraz wykonać co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą w poprzednim miesiącu kalendarzowym. O konto z Kartą Filmową można zawnioskować w prawie 400 Centrach Klienta (oddziałach) banku na terenie całej Polski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...