reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Budda. Dzieciak '98” w kinach

dodano: 2024-03-21 17:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat „Budda. Dzieciak '98” Kamil Labudda „Budda” auto wóz samochód pojazd maszyna Lamborghini Huracan STO Od czwartku, 21 marca br. w kinach widzowie będą mogli oglądać polski film dokumentalny „Budda. Dzieciak '98”, którego bohaterem jest influencer Kamil Labudda „Budda”. Producentem jest Cinema Craft, koproducentem Platige Image, a dystrybutorem Kino Świat. Wystąpił Wojciech Gola („Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”).

Kino Świat „Budda. Dzieciak '98” Kamil Labudda „Budda” auto wóz samochód pojazd maszyna Lamborghini Huracan STO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od czwartku, 21 marca br. w kinach widzowie będą mogli oglądać polski film „Budda. Dzieciak '98”, którego bohaterem jest influencer Kamil Labudda „Budda”. Producentem tego dokumentalnego filmu jest Cinema Craft, koproducentem Platige Image, a dystrybutorem Kino Świat. Występują Wojciech Gola („Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” na kanale MTV Polska - więcej tutaj) i Krzysztof Hołowczyc „Hołek”.

„Budda. Dzieciak '98” to - jak zapowiadają twórcy - emocjonująca i wypełniona motoryzacją przejażdżka przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność influencera Kamila Labuddy, znanego w internecie jako Budda. To film o tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w mediach społecznościowych oraz jakie kwoty kryją się w tej branży. Budda ujawni w nim nieznane dotąd kulisy swojej działalności. Opowie o blaskach i cieniach aktywności w sieci. Zdradzi jakich błędów nie popełniać i czego unikać.

- Jeżeli znasz Buddę - przeżyj jego historię na wielkim ekranie i zobacz to, czego nie ma w serwisie YouTube. Zobacz, jak wygląda „mindset” twórców internetowych, jakimi prawami rządzi się ta branża oraz jakie daje możliwości. Jeżeli nie znasz - koniecznie poznaj ogólnopolski fenomen zwykłego chłopaka, który wraz ze swoimi fanami, dokonał rzeczy absolutnie niezwykłych

- zachęcają twórcy filmu „Budda. Dzieciak '98”.


Każde z jego kont na Instagramie i w serwisie YouTube śledzi ponad 2 miliony osób (dane za firmą Kino Świat). Zabawa lifestyle'em oraz motoryzacją w bardzo szerokim spektrum doprowadziła do nagrań w dziesiątkach krajów, w różnych zakątkach świata. Ekipa najlepszych ujęć szukała między innymi w Czarnobylu, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Rumunii czy Bośni i Hercegowinie. - To niezwykle inspirująca, uniwersalna opowieść o sile charakteru, determinacji w spełnianiu marzeń, ale i ogromnym potencjale branży YouTube oraz możliwościach, które są w niej ukryte - zapowiadają twórcy filmu.

„Budda. Dzieciak '98” to film w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego - współtwórcy filmu „Ania”, opowiadającego o życiu aktorki Ani Przybylskiej, czy filmów „Maryla. Tak kochałam” i „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie”. Jednym z koproducentów jest firma Platige Image, odpowiedzialna między innymi za pracę przy serialu „Wiedźmin” serwisu Netflix.

Dodajmy, że tuż przed pojawieniem się filmu „Budda. Dzieciak '98” w kinach, Tomasz Matysiak „Szalony Reporter” poinformował o - jego zdaniem - przestępczej działalności, którą miał prowadzić Bartłomiej Glinkowski „MGP Garage” - miał on dopuszczać się oszustw. Z MGP Garage współpracował Kamil Labudda „Budda”, który stwierdził, że „nigdy żaden widz nie został przez niego oszukany”.

Reżyserami i autorami scenariusza filmu „Budda. Dzieciak '98” są Krystian Kuczkowski i Kamil Labudda „Budda”, a za zdjęcia odpowiadali Michał Tyszkiewicz, Jakub Jakielaszek, Kamil Gubała, Adam Lipiński, Michał Łuka, Filip Pakuła, Przemysław Czaja, Konrad Caba i Sebastian Rybołowicz. W obsadzie znaleźli się Krzysztof Hołowczyc, Wojciech Gola i Kamil Labudda „Budda”.
 
Kamil Labudda „Budda” oraz samochód Lamborghini Huracan STO na plakacie promującym kinową emisję filmu „Budda. Dzieciak '98”, foto: Kino Świat
Kamil Labudda „Budda” oraz samochód Lamborghini Huracan STO na plakacie promującym kinową emisję filmu „Budda. Dzieciak '98”, foto: Kino Świat
Kamil Labudda „Budda” oraz samochód Lamborghini Huracan STO na plakacie promującym kinową emisję filmu „Budda. Dzieciak '98”, foto: Kino Świat
Kamil Labudda „Budda” oraz samochód Lamborghini Huracan STO na plakacie promującym kinową emisję filmu „Budda. Dzieciak '98”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...