reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Global Skyware podpisuje umowę z Eutelsatem

dodano: 2023-09-06 12:08
autor: Jan Borejko | źródło: Global Skyware/Eutelsat

Eutelsat Global Invacom logo 360px Global Invacom, dostawca sprzętu i elektroniki do komunikacji satelitarnej [znany z konwerterów optycznych i profesjonalnych konwerterów Quatro], ogłosił, że ​​jego spółka zależna, Global Skyware, będąca w całości jej własnością, podpisała wieloletnią umowę na dostawę platformy XRE ODU z firmą Eutelsat Communications.

Global Invacom
Eutelsat Global Invacom Konnect 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa platforma oparta jest na 3-watowym transceiverze Skyware XRE, którego produkcja rozpocznie się w czwartym kwartale 2023 roku. Wyposażona w bezdotykowe elektroniczne przełączanie polaryzacji (EPS) i obsługująca pełne komercyjne pasmo Ka (17,3 – 20,2 GHz / 28,4 – 30 GHz). XRE jest połączony z serią Skyware SMC, składającą się z wysokowydajnych, lekkich anten kompozytowych.

Nowy produkt zapewni Eutelsatowi połączenie sprawności operacyjnej i zoptymalizowanej wydajności usługi szerokopasmowej KONNECT VHTS.

XRE to najnowszy dodatek do rodziny transceiverów XR firmy Global Skyware; rodzina modemów, która obejmuje niedawno wprowadzoną na rynek platformę Skyware XRJ, platformę nadawczo-odbiorczą w paśmie Ka o liniowym zakresie mocy od 5 do 25 W.

Gordon Blaikie, tymczasowy dyrektor generalny Global Invacom Group, skomentował:

- Ten kontrakt pokazuje naszą wiodącą pozycję w technologii oraz zdolność do projektowania i produkcji innowacyjnych platform nadawczo-odbiorczych dla nowych konstelacji we współpracy z operatorami satelitarnymi Tier 1. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych klientów, ich sukces jest naszym sukcesem. To etos, na którym rozwijają się nasze partnerstwa z operatorami, dzięki czemu koncentrujemy się na innowacjach i optymalizacji doświadczenia użytkownika końcowego poprzez projektowanie i rozwój produktów i rozwiązań o doskonałej wydajności i niezawodności.


Denis Fauconnier, dyrektor ds. inżynierii naziemnej w Eutelsat, dodał:

- Jesteśmy zachwyceni współpracą z Global Skyware i wykorzystaniem ich nowej platformy XRE ODU do świadczenia naszym klientom usług szerokopasmowych KONNECT VHTS. Bardzo trwałe, lekkie, łatwe we wdrażaniu i zarządzaniu; to tylko niektóre z innych atrakcyjnych cech platformy XRE ODU i nie możemy się doczekać wprowadzenia jej do naszej sieci.

Źródło: globalinvacom.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...