reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacyjne nowości w ramówce Radia Tok FM

dodano: 2022-07-01 16:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Od poniedziałku, 4 lipca br. w ramówce Radia Tok FM (Agora) znajdą się 2 nowe programy. Audycje „Przewodnik o podróżach” oraz „Przewodnik o kuchni” to nowe, letnie propozycje dla słuchaczy stacji. W czasie wakacji br. na antenie Radia Tok FM pojawi się również dodatkowe wydanie programu „Jeszcze więcej sportu”, a zmianie ulegnie godzina emitowania audycji „Tok360”.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Audycja „Przewodnik o podróżach” autorstwa Piotra Balazsa pojawi się na antenie Radia Tok FM w wakacyjne poniedziałki po godzinie 19:23. Jak zapowiada nadawca, prowadzący zainspiruje słuchaczy do niebanalnych wycieczek, zejścia z utartego szlaku i odkrycia nowych atrakcji turystycznych.

Na audycję „Przewodnik o kuchni” stacja zaprosi w poniedziałki po godzinie 19:30. Jej prowadząca Paulina Nawrocka przedstawi słuchaczom Radia Tok FM felietony o jedzeniu, kuchni i kulturze, bo za każdym daniem kryje się opowieść, a historia smaku wpisana jest w historię ludzkości.

Na antenie Radia Tok FM w lipcu i sierpniu br. pojawi się również dodatkowe wydanie programu „Jeszcze więcej sportu”. Specjalnej audycji sportowej będzie można wysłuchać od poniedziałku do piątku po godzinie 19:00 (więcej tutaj).

W czasie wakacji br. zmieni się także czas nadawania programu podsumowującego dzień - „Tok360”, który będzie pojawiał się na antenie w godzinach 18:00-19:00 (więcej tutaj).

Zmiany ramówkowe dotyczą programu stacji w eterze. Jak zapewnia nadawca, subskrybenci dostępu Tok FM Premium nadal mogą słuchać wszystkich audycji Radia Tok FM w formie podcastów na stronie internetowej tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej - bez reklam, w dowolnej kolejności, w dogodnym dla siebie czasie i w dogodnym miejscu (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...