reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

32. rocznica powstania Radia Maryja w TV Trwam

dodano: 2023-12-01 11:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warszawska Prowincja Redemptorystów/Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

Radio Maryja W dniach 2-8 grudnia br. w Toruniu i Bydgoszczy Radio Maryja (Warszawska Prowincja Redemptorystów) świętować będzie swoje 32. urodziny. Wystąpi Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze im. Tadeusza Sygietyńskiego. Mszom świętym przewodniczyć będą arcybiskup Wacław Depo i biskup Krzysztof Włodarczyk. Transmisje z tych uroczystości przeprowadzą Radio Maryja i TV Trwam (Fundacja Lux Veritatis).

Radio Maryja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 2 grudnia br. urodzinowe wydarzenia odbędą się w Toruniu, w Hali Widowiskowo-Sportowej Arena Toruń - transmisje rozpoczną się - o godzinie 10:15 w Radiu Maryja i o godzinie 11:00 w TV Trwam. O godzinie 12:00 odbędzie się medytacja pierwszosobotnia - różaniec ze słuchaczami. O godzinie 13:00 zaplanowano koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze. O godzinie 15:00 rozpocznie się „Koronka do Miłosierdzia Bożego”, a o godzinie 15:30 uroczysta msza święta pod przewodnictwem arcybiskupa Wacława Depo, metropolity częstochowskiego.

Ponadto w sobotę, 2 grudnia br. o godzinie 22:00 TV Trwam pokaże program „Radio Maryja od kuchni”, a o godzinie 22:40 „Katolicki głos”.

W piątek, 8 grudnia br. o godzinie 18:00 w katedrze bydgoskiej (Parafia Katedralna pod wezwaniem Świętych Marcina i Mikołaja) odbędzie się msza święta pod przewodnictwem biskupa Krzysztofa Włodarczyka, ordynariusza diecezji bydgoskiej (więcej tutaj).

Dodajmy, iż rozgłośnia rozpoczęła nadawanie w 1991 roku, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, czyli 8 grudnia. Początkowo audycje docierały do słuchaczy w Toruniu, Bydgoszczy i okolicznych miejscowościach. Dziś Radio Maryja dostępne jest na całym świecie (więcej tutaj).

32. urodziny Radia Maryja - transmisje w Radiu Maryja i TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...