dodano: 2021-11-05 10:52 | aktualizacja:
2021-11-06 00:01
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Burnley FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
CANAL+ 4K Ultra HD
13:30
Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
20:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
CANAL+ Sport
12:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Górnik Zabrze
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak
18:30
Piłka nożna: Premier League:
Brighton & Hove Albion – Newcastle United
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santadner:
Real Madryt – Rayo Vallecano
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
CANAL+ Sport 3
12:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński
15:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Górnik Zabrze
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
CANAL+ Family
17:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC – Angers OSC
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets – Houston Rockets
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski
CANAL+ Now
14:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Irlandia – Japonia
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Wolverhampton
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
18:30
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alaves – Levante UD
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło
Eleven Sports 1
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo – FC Barcelona
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak
21:00
Formuła 1: Grand Prix Meksyku:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół
Eleven Sports 2
15:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – Torino FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski
18:00
Formuła 1: Grand Prix Meksyku:
3. sesja treningowa
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain
Komentarz: Dominik Guziak, Kuba Ostrowski
Eleven Sports 3
16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Nottingham Forest – Preston North End
18:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Atalanta BC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk
Eleven Sports 4
15:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – Torino FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski
17:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – Angers SCO
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Atalanta BC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk
Eurosport 1
12:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia - Criterium Dubai:
Wyścig
13:45 Snooker: English Open:
1/2 finału
18:45 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
1. runda
20:00 Breakdance: Red Bull BC One:
Zawody
22:15 Snooker: English Open:
1/2 finału
Eurosport 2
11:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig
14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig
17:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig
20:15 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
1. runda
FightBox
20:00 Sporty walki: King of Kings Heroes Series:
Gala
Fightklub
18:00 Boks: Mistrzostwa Świata:
Finały
00:00 (so/nd) Sporty walki: Bare Knuckle Fighting Championship:
Joey Beltran – Arnold Adams
Golf Channel
14:00 Golf: European Tour, Vilamoura:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
19:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
Motowizja
15:30 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Nurburgring:
Wyścig 1
nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasy
Clearex Chorzów – Górnik Polkowice
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski
14:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol – Granada CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski
18:30 Rugby: Autumn Nations Series:
Walia – RPA
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki
Polsat Sport
12:30
Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
GKS Katowice – Korona Kielce
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Cuprum Lubin – GKS Katowice
20:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Cerrad Enea Czarni Radom – Aluron CMC Warta Zawiercie
03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 268:
Kamaru Usman – Colby Covington
Polsat Sport Extra
12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig
14:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/2 finału
Hubert Hurkacz - Novak Djokovic
Komentarz: Dawid Olejniczak
16:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/2 finału
Alexander Zverev - Daniił Miedwiediew
19:05 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Taniec dowolny par sportowych
20:45 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Program dowolny solistów
22:45 Boks: Gala, Birmingham:
Zach Parker – Marcus Morrison
Polsat Sport Fight
19:00 Sporty walki: KFN 2:
Robert Rajewski – Artem Voskoboynikov
Polsat Sport News
14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig
15:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Program dowolny solistek
16:40 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig
17:10 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Taniec dowolny par sportowych
18:40 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig
20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław
Super Polsat
20:00 Sporty walki: KFN 2:
Robert Rajewski – Artem Voskoboynikov
Sportklub
09:25 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 1
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Gaziantep Basketbol – Galatasaray
13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Beşiktaş Icrypex – HDI Sigorta Afyon Belediye
16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Pinar Karsiyaka
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Rio Breogan – Herbalife Gran Canaria
01:45 (so/nd) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Avondale:
Wyścig
TVP Sport
11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga:
UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków
Komentarz:Michał Zawacki, Joanna Tokarska
13:00 Tenis stołowy: Liga Mistrzów:
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Fakel Gazprom Orenburg
Komentarz: Piotr Dębowski, Stefan Dryszel
156:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mecz towarzyski:
Szwecja – Polska
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik
17:55 Piłka nożna: eWinner 2. liga:
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Krzysztof Brede
20:10 Boks: Challenger's Boxing Night 3:
Krzysztof Włodarczyk – Maximiliano Jorge Gomez
Komentarz: Jan Ciosek, Albert Sosnowski
01:30 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:
Saul Alvarez – Caleb Plant
Komentarz: Piotr Jagiełło, Maciej Miszkiń
Viaplay
12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina:
Real Madryt – Rayo Vallecano
13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga:
SGS Essen-Schönebeck – Bayern Monachium
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SSV Jahn 2000 Ratyzbona – FC Hansa Rostock
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 – Hannover 96
13:30
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 – FC Ingolstadt 04
14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AC Fiorentina – Inter Mediolan
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – SC Freiburg
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – FC Augsburg
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart 1893 – DSC Arminia Bielefeld
Komentarz: Mateusz Juza
15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Szymon Ratajczak
15:40 Tenis: Billie Jean King Cup, Praga:
Finał
Komentarz: Piotr Chłystek, Justyna Kostyra
18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Luleå Hockey – Djurgårdens IF
18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Trela
19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Tampa Bay Lightning
20:30
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Karlsruher SC – Hamburger SV
Komentarz: Dawid Król
23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Carolina Hurricanes
00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Detroit Red Wings
00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Colorado Avalanche
00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Vegas Golden Knights
00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Minnesota Wild
00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Boston Bruins
00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Philadelphia Flyers
00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – New York Islanders
03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Seattle Kraken
03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – New York Rangers
03:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – New Jersey Devils
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.