Plan transmisji 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy:
5 listopada (piątek)
18:00 Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, nSport+
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
Prowadząca: Daria Kabała-Malarz; gość: Andrzej Juskowiak
20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
6 listopada (sobota)
12:30 Piast Gliwice - Warta Poznań, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński
15:00 Radomiak Radom - Górnik Zabrze, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
17:30 Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
Komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan
20:00 Górnik Łęczna - Lech Poznań, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
22:00 Liga+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
Prowadzący: Michał Wodziński
7 listopada (niedziela)
15:00 Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, TVP Sport
Komentarz w CANAL+: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
17:30 Legia Warszawa - Stal Mielec, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
20:00 Wisła Kraków - Cracovia, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K Ultra HD
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
22:00 Liga+ Extra, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
Prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń
8 listopada (poniedziałek)
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
Prowadzący: Filip Surma
Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m
Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...
35 zł Więcej...Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC
Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...
119 zł Więcej...SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna
Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022
12 zł Więcej...