reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 24.04.2024

dodano: 2024-04-23 16:36 | aktualizacja: 2024-04-24 15:32
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Satkurier.pl poleca transmisję z finału PlusLigiAluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel. Polecamy także transmisję z ćwierćfinału Ligi Mistrzów szczypiornistów. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
 

CANAL+ Sport 2

11:00 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. runda
Jessica Bouzas Maneiro - Paula Badosa

16:10 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. runda
Magda Linette - Elisabetta Cocciaretto

17:30 Tenis: WTA World Tour, Madryt:
1. runda
Magdalena Fręch - Jaqueline Cristian

 

CANAL+ Sport 5

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - OGC Nice
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 

Eleven Sports 1

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - Paris Saint-Germain
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - OGC Nice
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 

Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Lille OSC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 

Eleven Sports 3

18:30 Żużel: Speedway Ligaen: 
Sonderjylland Elite Speedway - Esbjerg Vikings

 

Eleven Sports 3

20:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League:
Club Brugge KV - KRC Genk
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Rafał Wyrzykowski
 

Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
5. dzień

15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
5. dzień

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Industria Kielce - SC Magdeburg
Komentarz: Michał Świrkula, Michał Wszołek

20:45 Snooker: Mistrzostwa Świata:
5. dzień
 

Eurosport 2

13:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Turcji:
4. etap

15:30 Kolarstwo szosowe: Tour de Romandie:
1. etap
 

Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wisła Płock - Miedź Legnica
Komentarz: Tomasz Lach, Tomasz Łapiński

21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona - Olympiacos Pireus

 

Polsat Sport Premium 2

20:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam




 

Polsat Sport

11:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1. runda

13:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1. runda

15:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1. runda

17:00 Tenis: ATP World Tour, Madryt:
1. runda

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel

02:30 (śr/cz) Piłka nożna: Copa Libertadores:
Club Bolivar - CR Flamengo
 

Polsat Sport Extra

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Komentarz: Paweł Ślęzak, Marcin Kaczmarek


 

Polsat Sport Fight

19:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
AS Monaco - Fenerbahce Beko Stambuł



 

Polsat Sport News

18:00 Piłka ręczna kobiet: Orlen Superliga Kobiet: 
KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin

21:00 Piłka nożna: Coppa Italia:
Atalanta BC - ACF Fiorentina
Komentarz: Marcin Lepa, Przemysław Łagożny
 

Sportklub

18:30 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Aris - Olympiakos SFP

 

TVP Sport

19:00 Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa: 
Dreman Opole Komprachcice - GI Malepszy Arth Soft Leszno
Komentarz: Hubert Bugaj, Krzysztof Kuchciak
 

Viaplay

19:00 Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Diamondbacks

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga 

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - AFC Bournemouth
Komentarz: Tomasz Górski, Jarosław Koliński

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Newcastle
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Sheffield United
Komentarz: Piotr Domagała & Maciej Łuczak

01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

01:30 (śr/cz) Baseball: Liga MLB:
Royals - Blue Jays

03:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Vegas Golden Knights

04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Los Angeles Kings


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...