reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sonovision: Film „Lokal zamknięty” w kinach

dodano: 2021-07-02 03:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sonovision/satkurier.pl

Sonovision „Lokal zamknięty” Od piątku, 2 lipca br. w kinach widzowie będą mogli oglądać polski film „Lokal zamknięty”. Producentem filmu jest Ego Movies, a dystrybutorem Sonovision. Autorem scenariusza i reżyserem jest Krzysztof Jankowski. W obsadzie znaleźli się Emma Giegżno, Magdalena Kaczmarek, Milena Suszyńska, Mateusz Damięcki, Janusz Chabior, Paweł Koślik, Eryk Kulm junior i Wojciech Solarz.

Sonovision „Lokal zamknięty”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Janusz Chabior jako skorumpowany i bardzo niegrzeczny Polityk. Mateusz Damięcki jako groźny i nieco szalony Policjant. Eryk Kulm junior i Paweł Koślik jako dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy. Emma Giegżno i Magdalena Kaczmarek jako dziewczyny do wynajęcia. Wielka forsa, gruby przekręt i 10 dni kwarantanny w domu miłości. Pandemiczna historia z przymrużeniem oka.

Kto to słyszał? Zaraza w domu miłości. Pandemiczna historia z przymrużeniem oka i komedia jakiej jeszcze nie było. W obsadzie filmu znaleźli się: Emma Giegżno, Magdalena Kaczmarek, Milena Suszyńska, Mateusz Damięcki, Janusz Chabior, Paweł Koślik, Eryk Kulm junior oraz Wojciech Solarz.

Bart (w tej roli Eryk Kulm junior) i Nerd (Paweł Koślik) mają świetny plan. Chcą włamać się do mieszkania skorumpowanego Polityka (Janusz Chabior), który ukrywa kasę z łapówek w lodówce. Dużą kasę. Droga do celu wiedzie przez agencję towarzyską, więc panowie będą musieli użyć podstępu, żeby zrealizować swój plan. Na ich drodze pojawiają się jednak nieoczekiwane przeciwności. A to w lokalu zjawia się stały klient - Policjant (Mateusz Damięcki), a to Sutener, żądający zapłaty. Co gorsza, nieugięty Pracownik Sanepidu zamyka agencję na 10 dni, wraz z wszystkimi obecnymi w niej klientami. Łatwy i prosty plan zaczyna się coraz bardziej komplikować. Chętnych do kasy jest coraz więcej. Czy ten skok na forsę może mieć szczęśliwe zakończenie?

„Lokal zamknięty” - o filmie - gatunek: komedia, produkcja: Polska 2021, reżyseria i scenariusz: Krzysztof Jankowski („Kemping” i „Pokój”), obsada: Mateusz Damięcki („Furioza” i Miłość jest wszystkim”), Janusz Chabior („Listy do M. 4” i „Underdog”), Paweł Koślik („Polityka” i „Zabawa, zabawa”), Eryk Kulm junior („Mowa ptaków”), Emma Giegżno („Underdog”), Magdalena Kaczmarek („Bogowie”) i Wojciech Solarz (Jak zostać gwiazdą” i „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”), produkcja: Ego Movies.
 
Janusz Chabior, Paweł Koślik, Emma Giegżno, Eryk Kulm junior, Magdalena Kaczmarek i Mateusz Damięcki na plakacie promującym kinową emisję filmu „Lokal zamknięty”, foto: Sonovision
Janusz Chabior, Paweł Koślik, Emma Giegżno, Eryk Kulm junior, Magdalena Kaczmarek i Mateusz Damięcki na plakacie promującym kinową emisję filmu „Lokal zamknięty”, foto: Sonovision


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...