reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sonovision: Film „Lokal zamknięty” w kinach

dodano: 2021-07-02 03:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sonovision/satkurier.pl

Sonovision „Lokal zamknięty” Od piątku, 2 lipca br. w kinach widzowie będą mogli oglądać polski film „Lokal zamknięty”. Producentem filmu jest Ego Movies, a dystrybutorem Sonovision. Autorem scenariusza i reżyserem jest Krzysztof Jankowski. W obsadzie znaleźli się Emma Giegżno, Magdalena Kaczmarek, Milena Suszyńska, Mateusz Damięcki, Janusz Chabior, Paweł Koślik, Eryk Kulm junior i Wojciech Solarz.

Sonovision „Lokal zamknięty”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Janusz Chabior jako skorumpowany i bardzo niegrzeczny Polityk. Mateusz Damięcki jako groźny i nieco szalony Policjant. Eryk Kulm junior i Paweł Koślik jako dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy. Emma Giegżno i Magdalena Kaczmarek jako dziewczyny do wynajęcia. Wielka forsa, gruby przekręt i 10 dni kwarantanny w domu miłości. Pandemiczna historia z przymrużeniem oka.

Kto to słyszał? Zaraza w domu miłości. Pandemiczna historia z przymrużeniem oka i komedia jakiej jeszcze nie było. W obsadzie filmu znaleźli się: Emma Giegżno, Magdalena Kaczmarek, Milena Suszyńska, Mateusz Damięcki, Janusz Chabior, Paweł Koślik, Eryk Kulm junior oraz Wojciech Solarz.

Bart (w tej roli Eryk Kulm junior) i Nerd (Paweł Koślik) mają świetny plan. Chcą włamać się do mieszkania skorumpowanego Polityka (Janusz Chabior), który ukrywa kasę z łapówek w lodówce. Dużą kasę. Droga do celu wiedzie przez agencję towarzyską, więc panowie będą musieli użyć podstępu, żeby zrealizować swój plan. Na ich drodze pojawiają się jednak nieoczekiwane przeciwności. A to w lokalu zjawia się stały klient - Policjant (Mateusz Damięcki), a to Sutener, żądający zapłaty. Co gorsza, nieugięty Pracownik Sanepidu zamyka agencję na 10 dni, wraz z wszystkimi obecnymi w niej klientami. Łatwy i prosty plan zaczyna się coraz bardziej komplikować. Chętnych do kasy jest coraz więcej. Czy ten skok na forsę może mieć szczęśliwe zakończenie?

„Lokal zamknięty” - o filmie - gatunek: komedia, produkcja: Polska 2021, reżyseria i scenariusz: Krzysztof Jankowski („Kemping” i „Pokój”), obsada: Mateusz Damięcki („Furioza” i Miłość jest wszystkim”), Janusz Chabior („Listy do M. 4” i „Underdog”), Paweł Koślik („Polityka” i „Zabawa, zabawa”), Eryk Kulm junior („Mowa ptaków”), Emma Giegżno („Underdog”), Magdalena Kaczmarek („Bogowie”) i Wojciech Solarz (Jak zostać gwiazdą” i „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”), produkcja: Ego Movies.
 
Janusz Chabior, Paweł Koślik, Emma Giegżno, Eryk Kulm junior, Magdalena Kaczmarek i Mateusz Damięcki na plakacie promującym kinową emisję filmu „Lokal zamknięty”, foto: Sonovision
Janusz Chabior, Paweł Koślik, Emma Giegżno, Eryk Kulm junior, Magdalena Kaczmarek i Mateusz Damięcki na plakacie promującym kinową emisję filmu „Lokal zamknięty”, foto: Sonovision


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...