reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ online także na Samsung Smart TV

dodano: 2021-06-01 15:52 | aktualizacja: 2021-06-02 10:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Canal+ online Samsung Smart TV Tizen Serwis streamingowy CANAL+ online doczekał się aplikacji na telewizory Samsung Smart TV. Można ją pobrać ze sklepu Apps. Dotyczy to modeli wyprodukowanych w latach 2018-2021, z systemem Tizen w wersji 4.0 i nowszym, w tym w najnowszych Neo QLED i QLED. Proces udostępniania aplikacji w sklepie Apps odbywa się stopniowo, dlatego może ona nie być jeszcze widoczna do pobrania dla części użytkowników. W takim wypadku zalecane jest ręczne wyszukanie aplikacji w sekcji Video w sklepie z aplikacjami.

CANAL+
Canal+ online Samsung Smart TV Tizen


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja CANAL+ online na Samsung Smart TV

Użytkownicy aplikacji CANAL+ online dla telewizorów Samsung Smart TV mogą korzystać z tych samych doświadczeń, co przy korzystaniu z aplikacji CANAL+ online dla innych urządzeń. Mogą więc cofać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 8 godzin, pauzować i cofać wybrane programy na żywo czy kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu.

W serwisie zaimplementowano nowoczesną wyszukiwarkę oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleca najciekawsze pozycje do obejrzenia. W wybranych materiałach dostępnych w serwisie CANAL+ online można wybierać spośród oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów oraz dzielić ekran i oglądać nawet 4 kanały informacyjne lub sportowe w tym samym czasie.

Użytkownicy CANAL+ online na telewizorach Samsung Smart TV będą mogli również skorzystać z dodatkowych funkcjonalności serwisu, takich jak przełączanie między kanałami z poziomu pilota czy tworzenie i zarządzanie profilami użytkowników. Funkcja tworzenia i zarządzania profilami w najbliższych dniach zostanie udostępniona również na pozostałe platformy na których dostępny jest serwis.
 

Oferta CANAL+ online

CANAL+ online to serwis streamingowy będący połączeniem seriali i filmów na życzenie oraz informacji i sportu na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić w miesięcznym modelu subskrypcyjnym, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie. W ofercie CANAL+ znalazło się ponad 6000 godzin treści na życzenie oraz treści na żywo w cenie 45 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 20 zł).

Dostęp do serwisu CANAL+ online można rozszerzyć o trzy dodatkowe opcje z treściami na życzenie oraz na żywo:
  • CANAL+ z HBO w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł);
  • CANAL+ z Fun & News w cenie 65 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 40 zł);
  • CANAL+ z Eleven Sports w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł).

Dostępne opcje można łączyć, np. CANAL+ i HBO oraz Eleven (65 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 40 zł) czy CANAL+ oraz HBO i Fun & News (75 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 50 zł). Pełna oferta CANAL+ online ze wszystkimi dodatkowymi opcjami jest oferowana w cenie 85 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 60 zł). Podane ceny obowiązują po wyrażeniu zgód marketingowych.

Urządzenia, na których dostępna jest aplikacja CANAL+ online

Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać odtwarzając dwa streamy w tym samym momencie, a trzeci, dodatkowy stream otrzymuje się wraz z zakupem CANAL+ BOX 4K.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...