reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Monika Olejnik. Otwarcie” w TVN24 GO

dodano: 2021-05-11 11:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

Monika Olejnik Otwarcie TVN24 GO 10 maja br. w TVN24 GO zadebiutował premierowy odcinek nowego programu „Monika Olejnik. Otwarcie”. To autorski cykl wywiadów, w którym dziennikarka, znana z bezkompromisowych dyskusji z najważniejszymi politykami w kraju, zaprasza do szczerej rozmowy ludzi kultury, sztuki, sportu oraz nauki. Goście opowiedzą o swoich spostrzeżeniach dotyczących otaczającej nas rzeczywistości, a także planach i wyzwaniach, z jakimi muszą się mierzyć.

Monika Olejnik / fot. TVN Grupa Discovery
Monika Olejnik


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszym gościem Moniki Olejnik był Grzegorz Markowski, wokalista legendarnego zespołu Perfect. 27 kwietnia artysta poinformował, że rezygnuje z udziału w pożegnalnej trasie koncertowej grupy. - Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja - napisał na profilu swojej córki Patrycji Markowskiej na Facebooku.

- Bałem się takiego spadku formy pod sam koniec. Średnia wieku w Perfekcie to prawie 70 lat. Dwa lata przerwy to jest eliminacja z takiej aktywności muzycznej - Grzegorz Markowski mówi otwarcie Monice Olejnik w rozmowie.

Premierowy odcinek „Monika Olejnik. Otwarcie” dostępny jest dla użytkowników TVN24 GO od poniedziałku, 10 maja. Kolejne rozmowy ukazywać będą się w serwisie co piątek. Fragmenty programu emitowane będą również na antenie TVN24.

Monika Olejnik jest laureatką Wiktorów, została też kilkukrotnie nagrodzona Telekamerą Tele Tygodnia. Jest również zdobywczynią Grand Pressa dla najlepszego dziennikarza roku. Od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 na antenie TVN24 prowadzi „Kropkę nad i”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

389 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...