reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Urszula Piasecka dołączy do Canal+ Polska

dodano: 2021-04-28 15:36
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+

Urszula Piasecka canal plus personalia 360px.jpg 4 maja 2021 r. do CANAL+ Polska dołączy Urszula Piasecka i obejmie stanowisko Doradcy Zarządu ds. Monetyzacji Treści Programowych. To nowo utworzone stanowisko w strukturach firmy. 

CANAL+
Urszula Piasecka canal plus personalia 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Urszula Piasecka będzie odpowiedzialna za realizację strategii programowej w obszarze związanym z dystrybucją i eksploatacją treści programowych CANAL+, w tym wsparcie w negocjacjach z podmiotami dystrybuującymi treści na rynek lokalny i międzynarodowy. Do jej zadań będzie należało również zarządzanie rozwojem produktu TVOD dla klientów oferty satelitarnej i OTT CANAL+.

- W CANAL+ wierzymy, że dialog i zrównoważona współpraca z partnerami jest podstawą sukcesu, dlatego cieszymy się, że do naszego zespołu dołącza tak uznana i doceniana w środowisku ekspertka. Jestem przekonana, że wieloletnie doświadczenie Urszuli w obszarze zarządzania licencjami pozwoli na dalsze rozwijanie bogatej oferty programowej dla klientów CANAL+ oraz dotarcie z lokalnymi produkcjami CANAL+ na nowe zagraniczne rynki.

- powiedziała Małgorzata Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+ Polska.

 

- Cieszę się, że wkrótce dołączę do zespołu CANAL+ i grona specjalistów zaangażowanych w zakupy programowe oraz produkcję i koprodukcję znakomitych filmów i seriali. Do CANAL+ przychodzę z bagażem doświadczeń z pracy z producentami, nadawcami oraz dystrybutorem treści premium i spodziewam się intensywnej pracy nad modelami eksploatacji treści w nowych czasach.  

- Urszula Piasecka, doradca zarządu ds. monetyzacji treści programowych CANAL+ Polska.


Urszula Piasecka będzie raportować do Małgorzaty Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+ Polska.

Urszula Piasecka od 17 lat zajmuje się zakupami programowymi i sprzedażą licencji filmowych na rynkach międzynarodowych. Przez 9 lat zajmowała stanowisko Dyrektora ds. Obrotu Licencjami w Monolith Films. Wcześniej była szefem programowym Festiwalu Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym oraz kierowała zakupami programowymi i koordynacją międzynarodowych koprodukcji w Telewizji Polskiej S.A. Pierwsze doświadczenia w zakresie międzynarodowej promocji i sprzedaży polskich produkcji filmowych zdobywała w Studio Filmowym Zebra.  Jest współautorem programu Studiów Podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego „Zarządzanie w mediach“ oraz wykładowcą. Obecnie uczestniczy w programie Strategies for Leadership, prowadzonym przez The Institute for Management Development (IMD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...