reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Adventure HD przez kolejne lata w Platformie Canal+

dodano: 2020-11-20 09:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (PowerTV)/satkurier.pl

Adventure HD W czwartek, 19 listopada br. doszło do zmiany na liście kanałów Platformy CANAL+. Mianowicie na pozycji numer 85 pojawiła się nowa stacja w ofercie operatora - TVP Dokument HD, a dotychczas obecny pod tym numerem kanał Adventure HD został przesunięty na pozycję numer 210. Ponadto, jak poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel nadawcy Adventure HD, podpisana została nowa umowa z operatorem.

Adventure HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Przedłużyliśmy umowę z Platformą CANAL+ na kilka długich lat, więc na pewno Adventure HD nie zniknie - poinformował na forum.satkurier.pl przedstawiciel nadawcy kanału Adventure HD.

Adventure HD to kanał z portfolio Michała Winnickiego. W ofercie stacji widzowie znajdą magazyny czy filmy i seriale dokumentalne w takich tematykach, jak przyroda, technika, motoryzacja, podróże czy kulinaria. Stacja testowo rozpoczęła nadawanie w 2012 roku, a z regularnym przekazem w 2014 roku (więcej tutaj). Kanał dla abonentów Platformy CANAL+ (wcześniej pod nazwą nc+) dostępny jest od 2014 roku (więcej tutaj).

Dodajmy, iż w ostatnim czasie abonenci Platformy CANAL+ zyskali dostęp do takich stacji, jak TVP Dokument HD, TVP Kultura HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD (więcej tutaj) i Polsat Seriale HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...
reklama