reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Olejek złodziei - Thieves walczy z bakteriami i wirusami

dodano: 2020-09-21 19:05 | aktualizacja: 2020-10-25 13:13
autor: Marta Sochacka | źródło: YL/Amael.pl

Thieves olejek zlodziei maska amael 360px.jpg Thieves to silna, przeciwwirusowa kompozycja olejkowa, której receptura oparta jest na legendarnym Olejku Czterech Złodziei. Złodzieje ci byli handlarzami i sprzedawali przyprawy, ale zabrali się za kradzież w czasach dżumy. Dobrze wiedzieli o zaletach pewnych olejków, ponieważ importowali cynamon i goździki z Indii. Kiedy nadeszła zaraza (dżuma), królowie z wielu krajów wydali zarządzenie, aby zamknąć międzynarodowy handel i transport. Wszystkie statki stały w dokach, nie mogąc żeglować i handlować, bankrutowały jeden po drugim.

satkurier.pl
Thieves olejek maski amael 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Handel przyprawami był bardzo lukratywnym przedsięwzięciem - przynosił duże dochody.
Handlarze stwierdzili więc, że skoro chorzy ludzie umierają, wszyscy boją się ich dotknąć, to oni mogą wejść do ich domów, zabrać to co znajdą przy ich ciałach i splądrować ich domy. Chodzili więc do domów, w których byli tylko umarli na dżumę - nie bali się, bo chronił ich magiczny olejek - zabierali stamtąd cenne rzeczy: naczynia, odzież, biżuterię - zgromadzone dobra sprzedawali w lombardach, które sami zakładali. To wtedy właśnie powstały pierwsze lombardy.

Król wydał zarządzenie, aby ich złapać złodziei, którzy okradali domy, w których panowała zaraza, ale konstable bali się ich dotknąć, bo wiedzieli, że złodzieje dotykali zmarłych na dżumę i wchodzili do ich domów. Nie chcieli zachorować. Sytuacja stała się tak poważna, że król nawet skazał kilku konstabli za odmowę wykonania rozkazu - dla nich była to sprawa życia i śmierci.

W końcu złapano czterech złodziei i dano im szansę, aby wyznali sekret swojej ochrony przed zarażeniem. Przestępcy stanęli przed wyborem: jeśli się nie przyznają to zostaną spaleni żywcem, a jeśli zdradzą swój sekret to zostaną powieszeni. Wybrali powieszenie, zdradzili swój sekret i został on powszechnie ogłoszony. Była to bardzo silna, przeciwwirusowa i przeciwgrzybiczna receptura.

Teraz mieszanka olejków Thieves® jest pomocna przy nadmiarze śluzu w organizmie, wzmacnia odporność, zwalcza gronkowca i inne drobnoustroje chorobotwórcze. Stała się pomocna przy pandemii koronawirusa, bo potrafi zabezpieczyć przed potencjalnym zakażeniem.
Wystarczy przed pójściem do sklepu wkropić kroplę na wnętrze maski.

Składniki:

Goździk / Clove (Syzygium aromaticum): zawiera eugenol; jest to składnik silnie przeciwzapalny. Eugenol to naturalne znieczulenie, antyseptyk, jest przeciwbakteryjny i przeciwdrobnoustrojowy. Clove to bardzo piękny olejek ze względu na swój globalny efekt na ludzkie ciało.

Cytryna / Lemon (Citrus limon): Olejek ten ma bardzo potężny antyseptyczne właściwości. Przynosi wiele korzyści. Zawarta w nim witamina P jest bardzo ważna dla cyrkulacji, zwłaszcza mikrocyrkulacji, na przykład wokół oczu i w oczach. Olejek Lemon jest także bogaty w kumeron, dobrze działa więc na obiegkrwi. Jest potężną substancją antybakteryjną, przeciwgrzybiczną i antywirusową. Jest świetnym narzędziem i ostatnio był często używany w Europie w klinikach weterynaryjnych do sterylizacji. Bardzo interesujące jest w przypadku olejku Lemon oglądanie zahamowania wzrostu i redukcji bakterii: salmonelli i koli, Staphylococcus aureus i pseudomonas.

Cynamon / Cinnamon (Cinnamomum verum): Olejek który zawiera cineol i eugenol. W przeciwdrobnoustrojowym działaniu olejków lotnych, na działanie bakteriostatyczne 22 lotnych olejków, olejek Cinnamon wykazał najwyższą skuteczność w testach na zwalczanie form bakterii / grzybów - jest bardzo silny.

Eucalyptus Radiata: ma bardzo dobre efekty w zwalczaniu chorób układu oddechowego. I oczywiście choroby epidemiczne zawsze atakują układ oddechowy, a ponieważ mamy dzisiaj duże problemy z gruźlicą, zapaleniem płuc, odmą i krztuścem, wartościowe było dołożenie Eucalyptus Radiata do składu mieszanki.

Rozmaryn / Rosemary (Rosmarinus officinalis CT 1,8 cineol): jest to bardzo specyficzny składnik antybakteryjny. Kiedy mamy do czynienia z drobnoustrojami, które wytwarzają bakterie, potrzebujemy substancji, która jest mocna i potrafi je zwalczyć. Rosemary Officinalis jest bardzo potężna.
 
Wszystkie produkty pod marką Thieves - to nie tylko olejek
Wszystkie produkty pod marką Thieves - to nie tylko olejek


Jak moża używać olejek Thieves®?

Kiedy mamy do czynienia z problemami z układem oddechowym, przeziębieniem, grypą, organizm produkuje ogromne ilości kwasu, i ten kwas produkuje ogromne ilości śluzu. I ten odbiegający od normy gęsty, lepki śluz kumulujący się w przewodach trzustkowych, wywołuje początek chorób takich jak marskość i niewielkie stany zapalne. Stan zapalny to środowisko rozwoju chorób serca, raka i innych. Więc kiedy nasz organizm zaczyna gromadzić śluz mamy problem.

Nadmiar śluzu w płynie obrzękowym, który się gromadzi w tkance, to główny powód powstawania polipów w nosie.
Co wywołuje ten stan?

Kwas i nadmiar śluzu jest to główne źródło tych chorób, polipów w nosie, może to też przyczynić się do powstania pewnych raków w ciele. Jest to powód, dla którego powinniśmy utrzymywać poziom śluzu i kwasu tak nisko jak to tylko możliwe. Kiedy mamy do czynienia z rakiem i włóknistymi guzami, jest to stan związany z zakwaszeniem, pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to obniżyć poziom zakwaszenia. Thieves® jest wyjątkowo mocny w rozpuszczaniu i przetwarzaniu śródmiąższowych kwasów i kwasów płynnych oraz przetwarzaniu stwardniałego śluzu.

Thieves® to mieszanka bardzo skuteczna w powstrzymywaniu działania makrofagów, kiedy zaczynają wydzielać kwas tlenku azotu. Jest to stan, który pojawia się przy każdej kontuzji organizmu, każdej nie normalnej sytuacji ze stanem zapalnym, jak stres, który powoduje stan zapalny.

Skąd pochodzi stan zapalny?
Gdziekolwiek pojawia się stres, poziom kortyzonu rośnie i organizm zaczyna wydzielać kwas, kwas wyzwala reakcję makrofagów i tkanek, aby uwalniały kwas tlenku azotu i zaczyna gromadzić śródmiąższowe płyny, potem mogą zacząć tworzyć się określone komórki rakowe i polipy.

Kiedy zrozumiemy strukturę polipów, zobaczymy, że polip to zagęszczony śluz, stwardniały. Zauważamy, że rośnie przez nagromadzenie śluzu i tym samym będzie ciągle powracał. Może być usunięty operacyjnie, ale obserwujemy nawroty ponieważ istnieje środowisko, którym się żywi. Czas w jakim następują nawroty zależy od tego jak szybko odnawia się poziom zakwaszenia.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Eko produkty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...