reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ferdinand Kayser - CEO SES Video, przechodzi na emeryturę

dodano: 2020-06-18 16:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: SES/satkurier.pl

Ferdinand Kayser SES Operator satelitarny SES poinformował, że Ferdinand Kayser, który związany jest z SES od prawie 20 lat, aktualnie na stanowisku CEO SES Video, postanowił przejść na emeryturę pod koniec 2020 roku. Najbliższe sześć miesięcy ma pozwolić mu na płynne przeniesienie obowiązków na Steve'a Collara, dyrektora generalnego SES, który przejmie odpowiedzialność za SES Video już od 1 lipca 2020 roku. W międzyczasie Kayser nadal będzie pełnił funkcję przewodniczącego zarządu SES Astra i GovSat.

Ferdinand Kayser, fot.: SES
Ferdinand Kayser SES


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SES ogłosił również, że Thai Rubin, wiceprezes wykonawczy ds. usług prawnych SES, zostanie mianowany dyrektorem ds. prawnych z dniem 1 lipca 2020 roku, zastępując Johna Purvisa, który postanowił wycofać się z obecnej roli z powodów osobistych, po tym, jak kierował działem prawnym SES od 13 lat. Purvis pozostanie członkiem zespołu prawnego SES w niepełnym wymiarze godzin, podlegając Rubinowi.
 

- Ferdinand i John odegrali kluczową rolę w sukcesie SES w ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci i nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o niewiarygodnym wkładzie, jaki wnieśli w tym okresie. Przez ostatnie 20 lat Ferdinand był siłą napędową rozwoju odnoszącego największe sukcesy światowego biznesu typu direct-to-home (DTH), dzięki czemu wszyscy w SES mogą z dumą powiedzieć, że nadają ponad 8300 kanałów, obsługując ponad 367 gospodarstw domowych telewizyjnych i 1 miliard ludzi. Jeśli ktoś zasłużył na długą i szczęśliwą emeryturę, to Ferdinand - powiedział Steve Collar, CEO SES.

Ferdinand Kayser został powołany na stanowisko dyrektora generalnego SES Video w kwietniu 2017 roku. Wcześniej, od 2011 roku był dyrektorem handlowym SES. Ferdinand Kayser dołączył do SES w 2002 roku jako prezes i dyrektor generalny SES Astra. Poprzednio pracował na wyższych stanowiskach w firmach medialnych, takich jak Premiere Medien GmbH and Co. KG oraz CLT Multimedia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

749 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...