reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Kołodziejczyk dyrektorem redakcji sportowej Canal+

dodano: 2020-05-28 15:34 | aktualizacja: 2020-05-28 16:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Michał Kołodziejczyk 1 czerwca br. Michał Kołodziejczyk dołączy do CANAL+ w Polsce, obejmując stanowisko dyrektora redakcji sportowej CANAL+. To nowo utworzone stanowisko w strukturach firmy. Do zadań Michała Kołodziejczyka będzie należało m.in. zarządzanie pracą redakcji sportowej oraz rozwijanie nowych formatów redakcyjnych – zarówno na platformie satelitarnej, jak i platformie internetowej CANAL+.

Michał Kołodziejczyk Canal+ Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Redakcję sportową CANAL+ tworzą jedni z najlepszych dziennikarzy i komentatorów w swoich dziedzinach. To grono pasjonatów i profesjonalistów, w które Michał Kołodziejczyk doskonale się wpisuje. Nasza oferta sportowa i treści redakcyjne są teraz dostępne na niemal każdym urządzeniu dzięki nowej usłudze CANAL+ przez internet. Doświadczenie Michała Kołodziejczyka z obszaru mediów online będzie więc istotnym wsparciem dla pracy całej redakcji.

- powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+ w Polsce.

Michał Jarocki, dotychczasowy dyrektor sportowy CANAL+ w Polsce, obejmie stanowisko dyrektora zakupów i produkcji sportowej CANAL+.

Michał Kołodziejczyk i Michał Jarocki będą raportować bezpośrednio do Małgorzaty Seck, wiceprezes ds. programowych CANAL+.

Michał Kołodziejczyk jest dziennikarzem z ponad dwudziestoletnim stażem. Na początku swojej kariery pracował jako dziennikarz sportowy w „Rzeczpospolitej” i „Przeglądzie Sportowym”. Współpracował również z wieloma stacjami telewizyjnymi.

Jako korespondent prasowy obsługiwał mistrzostwa świata w piłce nożnej (2006, 2010, 2014 i 2018), mistrzostwa Europy w piłce nożnej (2008, 2012 i 2016) oraz igrzyska olimpijskie w Londynie (2012), a także wiele innych wielkich imprez sportowych.

Ostatnio, przez ponad pięć lat był redaktorem naczelnym WP SportoweFakty (Wirtualna Polska). We wrześniu 2019 roku w mediach pojawiła się informacja, że wiosną Michał Kołodziejczyk zostanie redaktorem naczelnym „Przeglądu Sportowego”. Jednak w grudniu, jeszcze przed objęciem tego stanowiska, zrezygnował mówiąc, że otrzymał inną propozycję pracy, co potwierdziły Wirtualne Media.

Michał Kołodziejczyk jest laureatem nagrody Press im. Bohdana Tomaszewskiego w 2019 roku. W 2017 roku został wyróżniony w konkursie o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za cykl wywiadów z polskimi sportowcami, a rok później otrzymał honorowe wyróżnienie za publikację o tematyce sportowej w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...