reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Sport Premium w promocji bez opłat w Platformie Canal+

dodano: 2019-09-16 12:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Platforma Canal+ W związku z rozpoczęciem fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA wszyscy abonenci Platformy CANAL+, posiadający w swojej ofercie CANAL+, otrzymają bezpłatny dostęp do opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka z kanałami Polsat Sport Premium w dniach 16-22 września.

Polsat Sport Premium Liga Mistrzów UEFA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 16 do 22 września kanały i serwisy Polsat Sport Premium z transmisjami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA są dostępne bez dodatkowych opłat dla abonentów Platformy CANAL+ posiadających stację CANAL+.

Przypomnijmy, że od 1 lutego br. kanały Polsat Sport Premium są dodatkowo płatne dla abonentów Platformy CANAL+. Wysokość opłaty zależy od tego, czy abonent zdecyduje się na przedłużenie umowy, czy też będzie chciał mieć do nich dostęp w ramach obowiązującej umowy.

Abonenci Platformy CANAL+ przedłużający umowę mogą uzyskać dostęp do kanałów Polsat Sport Premium w promocyjnej cenie. Jej wysokość jest kwestią indywidualną, przy czym im wyższy (droższy) ma się pakiet, tym spodziewać się należy niższej opłaty.

Natomiast abonenci Platformy CANAL+, którzy nie chcą teraz przedłużać umowy z operatorem, mogą uzyskać dostęp do kanałów Polsat Sport Premium na zasadzie opcji dodatkowej w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie ze zobowiązaniem do końca okresu oznaczonego umowy. Standardowa cena wynosi 30 zł miesięcznie (bez zobowiązania). Warunkiem skorzystania przez abonenta z opcji dodatkowej Polsat Sport Premium jest korzystanie z pakietu zawierającego kanał CANAL+ lub pakietu Extra+.

Pozycje kanałów Polsat Sport Premium w dekoderach nc+:
130 - Polsat Sport Premium 1
131 - Polsat Sport Premium 2
132 - Polsat Sport Premium 3 PPV
133 - Polsat Sport Premium 4 PPV
134 - Polsat Sport Premium 5 PPV
135 - Polsat Sport Premium 6 PPV


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament za 2020 + maseczka ochronna'

Specjalna oferta rocznej prenumeraty magazynu SAT KURIER w 2020 r....

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

69 zł Więcej...
reklama